Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elegem lett abból,hogy folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem lett abból,hogy folyton egyoldalú volt a szex, ami abban merült ki,hogy én oraloztam,ő nem és szexben 3 póz volt,amit csináltunk, és soha nem is volt orgazmusom,mert ha elment,onnantól már nem számítottam. Jól döntöttem a szakitassal?

Figyelt kérdés
Esetleg nem változik meg,nem kap észbe ?
2021. aug. 7. 16:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
23%
Hát hölgyem, mi nem tudjuk jól döntöttél e a szakítással mivel nem ismerjüók az uriembert, csak azt tudjuk róla, hogy nem kefélt meg téged rendesen, pedig te mindig leszoptad. Nekünk most ez alapján kéne döntenünk. Viccelsz?
2021. aug. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
18%

Egyszer fordult elő velem, hogy ellaposodott a szex. 1 év után, ahogy ismertem meg a nőt egyre jobban, úgy hidegültem el. 1,5 év után egyáltalán nem kívántam, rá fél évre vége lett. Pedig kedves volt, szép, jó szándékú és aranyos, de annyira passzív, egyszerű és semmilyen, hogy nem keltett bennem további vágyat.

Nem mondom hgoy a te sarad a helyzet kedves kérdező, de nagyon erősen benne lehet a kezed.

2021. aug. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!