Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan esik rosszul ez a dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul ez a dolog?

Figyelt kérdés

A pasim állandóan azt mondja biztosan van valakim mellette.

Ha nem veszem fel a telefont biztosan mással vagyok vagy voltam. Ha nem írok egyből vissza akkor is. Vagy épp mással beszélek.

Ha megyek valahová vagy kicsit nőcisebben nézek ki biztosan a másik pasinak akarok tetszeni.

Ha csinálok képet magamról munka közben akkor már biztosan a másik pasinak is elküldtem vagy a másik mit szól hozzá. Ha rá merek nézni valakire akkor már biztosan tetszik és le akarok vele feküdni.

Minden nap ezt kell hallgatnom.


máj. 16. 08:30
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Jogosan.
máj. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért hallgatod őt tovább. Önbizalomhiányos a drága párod és ha lesz lehetősége megcsal majd ő, vagy már hűtlen és rád fogja. Hagyd el mert bántalmazásba is fajulhat az alaptalan féltékenysége.
máj. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 bolognai a kedvencem ***** válasza:
Igen, ha folyton megkérdőjelez a másik az rosszul tud esni.
máj. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én az első ilyennél elmerengek a szakításon, a másodiknál meg is lépem. Ha nincs bizalom, tök fölösleges minden.

Természetesen jogosan esik szarul, de, ha nem lépsz ki, meg is érdemled, ami jön. Van ismerősöm (fordított nemek), aki most veszi el a féltékenykedő asszonyát, aki miatt már a barátaival se ülhet össze sehol. Eddig átlag óránként, fél óránként ellenőrizte a csaj, a gps-en és/vagy írásban, telefonon, mióta van gyűrű, már a lakásból is csak engedéll,el jöhet ki kb. De, ha ez kell valakinek...

Szóval lépj ki, mielőtt elhiszed, hogy ez a normális.

máj. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13%
Dobd ki! Amugy a telefont nem felvenni bunkóság... én is utálom, ha valaki nem veszi fel. Ha nem.ir, hanem hiv, akkor illik felvenni, nyilvan azert nem messengeren ir, mert fontos, te meg b*szol rá
máj. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#5: Ezt ugye nem komolyan írod? Attól, hogy csörög a telefon, még nem biztos, hogy épp alkalmas a hívás. Nyilván egy orvos műtét közben majd eldobja a szikét, mert jajjúristen, hív a csajom... Kapaszkodj meg, én rendszeresen csinálok olyat, hogy teljesen lenémítom a telefonom, és beteszem a szekrénybe. Egész nap tanulok olyankor, vagy olyat csinálok, amiben nem akarom hogy megzavarjanak. Ilyenkor lehet hívogatni, majd este látom úgyis, és visszahívom, akit vissza kell.

Amúgy az is parasztság, ha valaki számonkéri a másikat, hogy miért nem vette fel a telefont.


Kérdező: dobd ki ezt a f.szt.

máj. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
5. Azért mert néha nem veszem fel a telefont azonnal munka miatt vagy mert éppen olyan helyen vagyok szerintem nem bunkóság. Egyből visszahívom ha tudom.
máj. 16. 09:03
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező egyértelműen rajtad vezeti le azt, hogy nincs magával rendben külsőleg-belsőleg és ha nem változtat magán akkor úgyis marad, illetve még rosszabb lesz a helyzet vele. De akkor se van joga ahhoz, hogy te légy neki a levezető pont és ha te hagyod neki továbbra is, hogy gyanúsítson akkor ha netán jól arcba vág, bezár a pincébe mert teljesen átkattant neki akkor jusson eszedbe, hogy hagytad neki.
máj. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez már beteges féltékenység, és ahogy írták súlyos önbizalomhiánya is van.
máj. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!