Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hagyott egyedül?

Figyelt kérdés
Néztem egy boltban egy bizonyos dolgot, amit megakartam venni, és meg is vettem végül, de míg nézelődtem, a barátom ott hagyott engem, távolabb ment tőlem. Az utcán sem szereti sose fogni a kezem. De a barátomnak csak én vagyok, a szüleinek is bemutatott már, illetve ki van írva is, hogy együtt vagyunk.
2021. aug. 8. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tőle kellene kérdezned.
2021. aug. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a barátom a vasútállomáson szokott ilyet, azt mondta, hogy csak azért sétálgat, mert unatkozik..

Nem mindenki kézfogós típus, szerintem simán rákérdezhetsz.

2021. aug. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ott segítünk ahol tudunk , de sosem èrtettem, hogy ilyen dolgokat miért nem tud két felnőtt ember megbeszèlni


X - fog mondani egy választ

Y - egy màsikat


Valamit összeraksz fejben, és ki tudja , hogy annak mi köze lesz a valósághoz

2021. aug. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért az, hogy arrébb ment a boltban, még nem otthagyás. Ne reagáld túl.
2021. aug. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szeret, de nem szeret vásárolgatni, vagy a tétlenkedést, vagy szeret néha 1edül lenni.
2021. aug. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel baj. Én is otthagyom simán a férjem ha olyat nézeget ami nem érdekel, és már unom. Tipikusan boltban a motorolaj, autós kütyü szekció, vagy csak sima

barkács bolt, festékbolt, ilyen olyan fémizék, elektronika bolt. Inkább nézelôdök másfelé hátha lesz valami érdekes, vagy csak sétálok. Jobban járunk így mindketten, mintha 10 perc egyhelyben toporgás után elkezdenék nyüglődni hogy menjünk már. Ő ugyanezt csinálja ha ruhaboltba megyünk. Nekünk ez így jó, képesek vagyunk lefoglalni magunkat, és inkább türelmesen arràbb megyünk amíg a másikunk válogat valami uncsi boltban.

2021. aug. 9. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!