Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A barátommal távkapcsolatban vagyunk, tervezzük az összeköltözést. Elment bulizni a haverjaival és véletlen kiderült hogy pár csajt felvittek a barátom lakásába. . A többi haverja tipikus az a nyomi akire nem ragadnak a csajok. Az ő állítása szerint nem volt semmi, tagad mindent. Nagyon rossz érzésem van....le vagyok sokkolva...és szerinte ebbe nincs semmi
2021. aug. 8. 18:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek után oda a bizalom. Én szakítanék.
2021. aug. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén. Ha kiírtad a kérdés, érzed, hogy valami nem stimmel vele. Márpedig ha valami nem stimmel, akkor nem a mit tehetnéken gondolkodunk, hanem kihajítjuk az életünkből, és keresünk olyat, akiben van tisztelet a párja iránt.
2021. aug. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy szedhetném ki belőle az igazat...
2021. aug. 8. 18:42
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit kiszedni. Szerinte normális ha megcsal. Mit akarsz ezen kiszedni?
2021. aug. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem, nem akarom elengedni de úgy érzem nem nagyon hagyott más választást... csak hat nagy pofára esés...már teljesen bele éltem magam az összeköltözésbe, kitűztük a céljainkat stb stb Rengeteg időt elvesztegetett így az életemből
2021. aug. 8. 18:46
 6/16 A kérdező kommentje:
Elméletileg nem csalt meg...azt akarom hogy bevallja nekem ha ez így volt
2021. aug. 8. 18:47
 7/16 A kérdező kommentje:
Így talán könnyebben el tudnám engedni
2021. aug. 8. 18:47
 8/16 anonim ***** válasza:
94%
Elméletileg...aha,győzködd magad. Nem voltál ott. A kis haverjai meg úgyse mondanák meg az igazat. Max csak azok az olcsó luvnyák.
2021. aug. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
De nem érted ugye? Szerinte rendben van az, hogy így bánik veled. Nem kell mit bizonyítani, te vagy vak :/
2021. aug. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%
Ilyen a távkapcsolat.Fiatal,nem bírja sokáig szex nélkül.Gondolom nem csak a lakást mutatta meg a csajoknak.
2021. aug. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!