Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Voltatok már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Párommal 6 éve ismerkedtünk meg, első látásra beleszerettem, megtestesíti maximálisan az ideálomat. Az elején minden szuper volt, azután egyre gyakrabban kezdett kritizálni, becsmérelni, éreztetni velem, hogy ő a zseni, az én véleményem hozzá képest kevesebbet ér. Mindezt kizárólag négyszemközt csinálja, társaságban, legyen szó családról vagy barátokról, egyáltalán nem, akkor a világ legnormálisabb embere. Mindenki szemében mi vagyunk az álompár, akiknél még 6 év után is dúl a szerelem, látszik köztük a harmónia. Ennek a képnek nagyon meg akar felelni, ennek része, hogy heti 1-2 közös posztot kirak a közösségi oldalaira, én jóval ritkábban posztolok, inkább csak storyba teszem ki. A problémámat senki nem tudja,kizárólag magamban őrlődöm, még a legjobb barátnőimnek, anyukámnak, húgomnak sem merem elmondani, egyszerűen félek, hogy nem hinnének nekem. Az utóbbi fél évben a sok összezártság hatására még jobban felerősítette ezt a helyzetet. Múlt héten életemben először úgy éreztem, hogy elvisz a szívem, olyan hevesen dobogott, megmértem a vérnyomásom rendben volt, a pulzusom viszont az egekben (184). Össze vagyunk házasodva, viszont van házassági szerződésünk, vagyonelkülönítő rendszerben élünk amiatt, hogy ő durván a kétszeresét keresi, mint én. Gyerekünk nem lehet, meddő vagyok, legalábbis a nőgyógyászom 21 évesen ezt állapította meg, aminek kifejezetten örülök. Válással kb. 1 percig játszottam el gondolatban, sokkolnánk vele a környezetünket, és én képtelen lennék idegen emberek előtt arccal részletezni a problémáinkat. A válás akkora kudarc lenne, hogy abba belerokkannék, ráadásul lehet, hogy nem találnék később senkit, örökre élhetnék egyedül.
2021. máj. 21. 16:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Ha semmin sem akarsz változtatni, akkor mi a kérdés? Egyébként el kellene válni, ha nem tisztázódik a probléma.
2021. máj. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, hogy semmin nem akarok változtatni, sőt. Válni nem akarok.
2021. máj. 21. 17:36
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
Jól van, akkor minek kérdeztél? Nem akarsz válni, mi tegyük a pszichopata párodat normálissá?
2021. máj. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem pszichopata, inkább csak betegesen meg akar felelni egy fejében felépített képnek. Nem, a váláson kívül milyen ötletetek van a helyzet rendezésére?
2021. máj. 21. 17:50
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha attól félsz, hogy örökre egyedül maradsz, ami egy beteges felfogás, akkor tűrj! A beteges megfelelési kényszer nem fog elmúlni, esetleg pszichiáter segít. A lányomnak is vannak ilyen életvezetési problémákkal küzdő páciensei.
2021. máj. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

De az, pszichopata, mert téged meg bánt, mikor más nem látja. vak vagy?

Ez bántalmazó kapcsolat

2021. máj. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy hazug kapcsolat mitől jobb, mint a külvilág véleménye?
2021. máj. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A házassági részig mintha magamat olvastam volna. Bántalmazó kapcsolat, bizony. Ha nem is pszichopata, nárcisztikus simán lehet. De mindegy is minek nevezzük, nem normális sem ő, sem a kapcsolatod. Minél tovább maradsz benne, annál nehezebb lesz összeszedned magad. Tapasztalat....
2021. máj. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%
Na ez az, amit minden lanynak meg kell tanulnia, mielott parkapcsolatosdiba kezd. Merjen kilepni, ha hulladek a kapcsolat. Meg ne akarjon a kozonsegnek megfelelni. Neked kvazi nincs identitasod, az osszes erteked a kapcsolatod, ami egy rakas fos. Egy adag Csernust kene hallgatnod, hogy eszbe kapj, az megmondana neked, hogyan kene felnottkent viselkedned, donteseket hozni es vallalni a felelosseget. Nalad ez jelenleg a nulla szint kornyeken tanyazik. Nagykoru vagy, de nem felnott.
2021. máj. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is tudatos ez a viselkedés. Ez az ember egyértelműen bántalmazó fél. Igazi pszicho. Nem vicc. Már a kérdező is tudja , hogy nem hinnének neki olyan jól színészkedik kifelé. De ki ki egye meg amit főzött
2021. máj. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!