Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire tolerálnád, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tolerálnád, hogy a férjed szándékosan kirúgatta magát a munkahelyéről?

Figyelt kérdés
Ezt a munkát is nehezen találta, mert olyan környéken lakunk ahol nehéz elhelyezkedni,de jó beosztásban dolgozott, jó fizetésért. Most pedig egy fizetésből pedig nem fognak kijönni a költségeink is és a havi megélhetés is. Ezt tudta és tudja nagyon jól, mégsem viselkedett. És nem is bánta meg, azt mondja nincs igazam. És igazából ez jobban zavar, mint maguk az anyagiak.

2021. aug. 8. 20:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
16%

"Mindenkinek megmondta a magáét, ha főnök, ha tulaj, nem számított, hogy ki, akkor is az övé az utolsó szó"



Ez nem rossz tulajdonsag....



37F incel

2021. aug. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én megismerném az ő szemszögéből is a sztorit. A tiédet természetesen értem, én is nagyon aggódnék az anyagiak miatt. Viszont a verekedésnek oka van. Én is tanult, jól szituált embernek tartom magam, de ha lenne egy lányom, akkor szerintem képes lenni verekedni. Ezekben az esetekben:

- A pasija kihasználja, rosszul bánik vele, erőszakoskodik (volt ilyen exem, sajnos későn vettem észre, de tisztelem a családom önuralmát, amiért nem mentek neki, pedig anyám szerintem simán levert volna neki egyet)

- Valaki zaklatta, esetleg meg is erőszakolta


Mi történt, miért verekedett?

2021. aug. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Mert elbújtak a pasival kamattyolni, a férjem meg utánuk ment és rajtakapta őket, és rögtön nekitámadt a férfinek. Szó se volt erőszakról, meg amúgy se beszél a lányával, eddig nem volt baj, hogy mikor kivel kefél, most nem értem mi történt hirtelen, mire volt jó ez a verekedés. Amúgy is hivatalos úton is kirúgathatta volna a srácot,ha már annyira zavarta. De még be sem látja hogy hülyeséget csinált feleslegesen, azt mondja megértelme a srác.
2021. aug. 9. 14:27
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem is lennék együtt ilyen agresszív emberrel. Kizárt.
2021. aug. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!