Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezelnétek azt, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelnétek azt, ha a párotokat szexuálisan zaklatják és ő elakarja tusolni az ügyet?

Figyelt kérdés
Pl: munkahelyen.
2021. aug. 8. 21:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
12%
Nem hagynám neki..ha el akarná tusolni akkor úgy venném hogy titokban élvezi és ezt el is mondanám neki. Én támogatnám, ahogy tudnám (akár az intenzív osztályra is jutattva a zaklatót) de abban egyáltalán nem lennék partner ha el szeretné tusolni.
2021. aug. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Megértéssel,empátiával fordulnék hozzá, és támogatnám abban, hogy minél gyorsabban és könnyebben tudja feldolgozni ezt a helyzetet. Ha neki könnyebb így túltenni magát, hogy eltusolják az ügyet, akkor ebben is mellette állnék. A metoo túltolása miatt sok esetben sajnos már a valódi zaklatást se veszi komolyan a többség és elindul az áldozathibáztatás ami nem hiányzik senkinek ilyenkor, ezért érthető ha valaki nem akarja ezt nagy dobra verni.
2021. aug. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
Nőről van szó? Ha én lennék a párja, akkor többet nem engedném be dolgozni arra a helyre. Valószínű az ürgét is megfenyegetném.
2021. aug. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
15%
Névtelen bejelentés a főnöknek arról, hogy a női (vagy férfi) kollégákat zaklatja ez a bizonyos xy; a csávó (vagy csaj) pedig kapna pár gyomorba vágást munka után, biztos ami biztos.
2021. aug. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Bár én nem Magyarországon élek, de kb 2 hónapja jelentettem fel az egyik munkatársamat szexuális zaklatásért. Nagyon féltem tőle, mert nagyon durva dolgokat mondott nekem többek között azt hogyan erőszakolt meg egyszer egy nőt és ha nem úgy teszek és találkozok vele akkor engem is elkap. Nem vagyok szép nő és kövér is vagyok így nem hittem, hogy velem valaha ilyen történik. Féltem, hogy egyik nap követni fog haza, a páromnak az elején még nem mondtam meg mert féltem de aztán beláttam hogy lépnem kell. Párom megakarta ölni vagy legalábbis megverni szerette volna ezért amilyen hamar csak tudtam jelentettem a munkahelyen. Nehéz volt, mert mindenhova követett. Még a főnök irodájából is alig tudta kizavarni a főnök, mikor négyszemközt szerettem volna beszélni velem. A biztonságiak akkor kivezették, majd írnom kellett egy riportot ahol az egyik munkatársam mint kiderült látta, hogy követ így ő is tett egy jelentést ellene. Annyit tudok róla, hogy a rendőrségre kellett mennie, ahol kihallgatták valamint az előző munkahelyén is jelentkeztek nők akikkel tett valamit.


Szerencsém volt, merr velem még csak verbálisan volt durva.

2021. aug. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

"Nőről van szó? Ha én lennék a párja, akkor többet nem engedném be dolgozni arra a helyre."


Tehát nem elég, hogy zaklatják, még ő meneküljön el és veszítse el a munkahelyét. Ez se nem jó taktika, se nem jó üzenet.

2021. aug. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Ha az én mindenkori páromról van szó teoretikusan? A zaklató mondja el az utolsó imáit, amíg még össze tudja kulcsolni a kezeit.
2021. aug. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%
Plusz a "nem engedném be dolgozni" elég nagy red flag.
2021. aug. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
33%
6-os. Én biztosan nem engedném, hogy zaklatás érje a baratnőmet, addig nem megy be arra a munkahelyre, amíg ennek a veszélye fenn áll! Munkát találunk másikat, ha kell, konkrétan lesz.om , a párom maradjon egyben.
2021. aug. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%

9


De ez nem a te hatásköröd. A barátnőd egy felnőtt független ember, nem egy kisgyerek akinek megengedsz dolgokat. Te maximum támogathatod abban, amit szeretne lépni erre. Ha ez történetesen a munkahelye otthagyása, akkor abban. De ez nem rólad szól meg arról, hogy mit engedsz meg nem engedsz meg. Egyébként sem a bántalmazott embernek kéne menekülnie, hanem a zaklatót kéne kibacni onnan, hogy érezze a tetteinek a súlyát. Milyen üzenet ez? Ő el van ott továbbra is és majd zaklatja a következő kollégát. Ne már.

2021. aug. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!