Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rendes, megértő, megbízható,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendes, megértő, megbízható, intelligens, kitartó viszont nem vonz szexuálisan vagy megbízhatatlan, kiszámíthatatlan, de a szex nagyon jó vele és vonzódsz hozzá szexuálisan nagyon? A többi lent!

Figyelt kérdés

Sajnos nekem párkapcsolatban mindig ez a két típus jutott.


Most éppen az első verzió van.


Más és van, volt ilyen helyzetben?


Ha választanod kéne melyiket választanád a párodnak?


Melyik a jobb hosszú távon?


Illetve miért ezek találnak mindig meg?



2021. ápr. 7. 14:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Nem vagyok hajlandó megalkudni, vagy a kettő együtt, vagy az egyedüllét.
2021. ápr. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
egyiket sem. mert az elso az nem parkapcsolat, az max baratsag, a masodiknak meg semmi ertelme, max szexkapcsolatra valo. szerencsere nem csak ez a ket veglet letezik.
2021. ápr. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Vonzó és rendes, normális. Ha nem, akkor maradok egyedül.
2021. ápr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
egyikkel sincs értelme
2021. ápr. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem jön össze a tökéletes, és amúgy tényleg jól megvagyunk és mindenképpen szeretnék párkapcsolatot, akkor az elsőt választanám, ha ő sem erőlteti a szexet.


A második pasi mellett boldogtalan és magányos leszel, az első mellett lehettek boldogok, élhettek meg közösen szép emlékeket, amíg ez mindkettőtöknek megfelel.


Ha rövidtávban/szex-kapcsolatban gondolkodsz, akkor viszont a másodikat.

2021. ápr. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
24%
most vonz szexuálisan vagy nem? Döntsd el.
2021. ápr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Mindkettőhöz volt szerencsém. Az elsővel húztam tovább.


De mindegyik ex. Az aranyközépút lett a befutó.

2021. ápr. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%

Én a szexit kérem. Én már jártam úgy, hogy a rendes nem vonzó jóemberről pár éven belül kiderült, hogy egy bipoláris őrült dühkitörésekkel és még csak nem is annyira jó, mint hittem.

Ha meg mindenki hülye, akkor legalább a szex legyen jó.

2021. ápr. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A másik legyen szerető.
2021. ápr. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Voltam már mindkét típussal, noha nem azért, mert az egyikre ráuntam, ezért a másikra szavaztam. Viszont azt tudom, hogy hosszú távon egyik sem kifizetődő.


Jelen állás szerint inkább a másodikat tartom nyerőnek. Igaz, életet nem lehet rá építeni, de legalább nőnek érezném magam mellette.

2021. ápr. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!