Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanom kellene?

Figyelt kérdés
25F vagyok. A barátnőmmel meghívtak minket egy házibuliba, és ott ő amikor ivott egy-két pohár piát utána elkezdett rámászni először csak más csajokra, aztán viszont az egyik haverommal gabalyodtak össze. Azzal védekezett, hogy a haverom mászott rá, de nem úgy tűnt, hogy ő ellenkezne. Aztán meg azt magyarázta, hogy látta, hogy én is beszélgetek egy másik lánnyal és ez zavarta. Csak 3 hónapja vagyunk együtt,de úgy érzem ,ez így offos.
2021. aug. 8. 21:42
A kérdező szavazást indított:
Igen, szakítani kellene
Nem, ez még menthető
40 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondom meg mit tegyél. De szerintem többet érdemelsz ennél.
2021. aug. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen mindenképp. Ha melletted ilyen mentalitással bulizik,mit csinál ha nem vagy ott ?
2021. aug. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én exem nem értette, hogy miért haragszom rá amiért a bulikban rám se hederített és kis muffokkal csevegett egész este!
2021. aug. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy volt a buliban egy-két olyan csaj, akikkel korábban kavartam, ezen is ki volt akadva,hogy szóba álltam velük, de az még évekkel ezelőtt volt,amikor őt még nem is ismertem, és most egyáltalán nem másztam rá senkire,sőt amióta együtt vagyunk senki felé még csak nem is közeledtem.
2021. aug. 8. 22:06
 5/7 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Oké, de basszus! A tied már régi sztori! Már ezer éve lejárt lemez! Ha feljogosítva érzi magát, hogy így viselkedjen, csak mert "merészeltél" (szigorúan csak) szóba állni olyan lánnyal, akivel anno kavartál, az beteg. Osztom az 1-es véleményét.
2021. aug. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%
Ha csak 3 hónapos kapcsolatról van szó, akkor még semmi nem biztos, legalább megismerted a személyiségének ezt az oldalát is. Próbáld megismerni alaposabban (tárgyilagosabban) a barátnődet és majd fél év után dönts. Most még elhamarkodott lenne.
2021. aug. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Tárgyilagosan nézve is cringe... Először rámászik a csajokra. Utána egy pasira is, aki "véletlenül" a kérdező haverja. Amikor lebukik, persze a srác akarta. A csaj még véletlenül sem... Ne kezdjük ezt el.
2021. aug. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!