Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megharagudott rám a barátnőm....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megharagudott rám a barátnőm. Illene emiatt szakítanom vele?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy nyaralni megy 4 napra a családjával, így aztán természetesnek tűnt, hogy velük megyek, mivel jó a viszony köztünk és már együtt vagyunk lassan 2 éve. Viszont én most nem akarok menni. Ezt nem akartam így startból elmondani, gondoltam valamit kitalálok, hogy ne kelljen megbántanom őket.

Így azt mondtam, hogy majd megkérdezem a munkahelyemen a főnököt. Mivel úgy lenne, hogy péntek-szombat-vasárnap-hétfő, így nem kellene elkérnem csak két napot. Viszont kéreszkedni sem szeretek, (amúgy sem) azt hazudni, hogy nem engedtek el pedig nem fogom.

Így viszont megharagudott rám, hogy nem is kérdeztem meg és valójában nem is akarok menni. Ezt sem tudtam így elmondani neki, meg sem szólaltam, mindenféle kifogásokat nem kerestem, csak hallgattam. A barátnőmet szeretem, a családjával sincs az égvilágon semmi bajom, voltam már velük nyaralni tavaly nyáron ugyanott, ahova mennek idén is.

Most azt mondja, hogy neki nincs szüksége ilyen kapcsolatra, ahol nem vagyok hajlandó elkísérni, csak magamra tudok gondolni és, hogy ha én nem akarom, akkor nem is hozok ennyi áldozatot.

Attól félek, hogy ez így mindig benne maradna, és a családja sem úgy nézne már rám.

Szeretem őt, de biztosan úgy érzi, hogy más jobban tudná és ha velem marad, akkor azt nem tapasztalja meg soha. Ha ki szeretnék vele békülni, akkor jogosan mondaná, hogy miért akarok továbbra is vele maradni, ha kirándulni meg nem akartam velük menni?



2021. ápr. 20. 08:59
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
59%
Nem erőltetheti rád az akaratát. Én sem mennék, ha nincs hozzá kedvem. Ez nem egy "kötelező" program.
2021. ápr. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem el kellene gondolkoznod azon, hogy mi az oka, amiért nem akartál menni.. Terhes neked a családja? Kettesben akartál volna menni? Nem akartál pénzt költeni? Rosszul esett volna, hogy ők hívnak meg? Inkább egyedül akartál lenni?
2021. ápr. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
97%
Látod az egyszerű őszinte most nem akarok menni helyett egy túlkomplikált maszlag lett az egész.
2021. ápr. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
64%

"nincs szüksége ilyen kapcsolatra, ahol nem vagyok hajlandó elkísérni, csak magamra tudok gondolni és, hogy ha én nem akarom, akkor nem is hozok ennyi áldozatot."


Alig mérgező a csaj. Ms önzőcske részéről nagy áldozat h figyelembe vegyen téged is?

2021. ápr. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
67%

El kéne neki mesélni, hogy kevés rombolóbb dolog van egy kapcsolatban, mint a végével fenyegetőzni, főleg egy ilyen pitiáner dologban.

Ha szakítással zsarol, akkor én elengedném a kapcsolatot. Ha engedsz neki, mindenre ez lesz az aduász.

2021. ápr. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
51%
Aki ilyen pitiáner dolog miatt szakítani akar, az jobb is ha megy, amerre lát. Ugyan már? Nem bír ki 4 napot nélküled? Nőjön fel. Nem kell összeragadva lenni folyton. Én is elmegyek az én párom nélkül simán hosszúhétvégézni, senki nem erőlteti a másirka az akaratát. Ha van kedve, jön, ha nem, nem.
2021. ápr. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
92%
Hát figyelj, mondhatjuk, hogy jaj, milyen a csaj, de nézz te is tükörbe. Nem voltál vele őszinte és úgy álltál bele a dologba, mintha menni akarnál: megkérdezem a főnököm. Aztán ugye hazudtál, mert eszeg ágába sem volt megtenni, ergo megszegted az ígéreted, aztán kinyögöd, hogy nem is akarsz menni és egy értelmes érvet nem tudsz felhozni, hogy miért változott meg a véleményed a dologról, hiszen ő az elején azt hitte, hogy szeretnél menni. Azt javaslom, hogy légy őszinte, és akkor nem hitegeted a másikat, nem ígérgetsz, lehet ő se fog számonkérni, kiakadni..
2021. ápr. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a gáz, hogy sunyizol, simliskedsz.
2021. ápr. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Ő önző, te meg gyáva. Szakítás és nagyon mély magadba nézés a következő lépés. Nem élhetsz így, hogy nem mered megmondani valakinek a szemébe, hogy mit gondolsz. Amikor 16 voltam az akkori fiúm családja elhívott "nyaralni" a téli szünetbe. Én kerek-perec megmondtam, hogy nem szeretnék menni, egy pillanatig nem volt belőle sértődés, teljesen megértették. Lehet a csajt elemezni, hogy mennyire toxic, de kit érdekel, te a következő kapcsolatodban is ilyen megúszós leszel, ha ezen nem változtatsz.
2021. ápr. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg azon kéne elgondolkoznod, hogy miért vagy ekkora pina, hogy a véleményedet se tudod megmondani a saját párodnak, helyette inkább kifogásokat keresnél meg hebegsz-habogsz. Talán felkéne nőni és picit úgy tenni, mintha férfi lennél, mert az írásod alapján a közelébe se vagy, max egy újabb papucs-ivadék, aki képtelen kiállni magáért.

22N

2021. ápr. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!