Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek túl ezen?

Figyelt kérdés
Közel 4 éves kapcsolatban vagyok, azonban ma a páromról kiderült, hogy kavart/flörtölt egy másik nővel. Átlagos egyébként a kinézete, de az mindegy is... Azt mondta, hogy nem jött be neki, csak kedveskedni akart. (mindez messengeren) Nem bírom kiverni a fejemből, ahogy bókolgatott neki, szívecskézte a képeit, ő is küldött magáról több képet is, hol szelfi, hol edzős kép. Akárhányszor eszembe jut, elfog a gyomromban egy furcsa érzés és a hányinger kerülget. Hogy tudnám ezt leküzdeni? Az egész sztorit nem szeretném ide leírni, akit érdekel nyugodtan írjon privátot. Pocsékul érzem magam, és meg akarok neki bocsátani (nem ez az első eset), de nagyon nem megy...

2021. aug. 9. 00:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez volt. Én megbocsátottam, de pár év múlva elhagytam, mert nem változott.
2021. aug. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek... Harmadjára van már probléma egy másik nő miatt, mert ő csak "kedves" és nem bírja lekoppintani őket, holott a vak is látja, hogy a hölgyeményeknek egészen más terveik vannak. Most leígérte a csillagokat is az égről, de már nem tudom elhinni, a bizalom eléggé megingott.
2021. aug. 9. 00:54
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

En rohadtul utalom az ilyet. Innen mar csak 1 lepes a tali, meg a tobbi dolog...

Nem hiszem, h tul lehet ezen lepni. Nekem amugy johet a bovebb sztory privatban.

2021. aug. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz túllépni? 77x is meg fogja csinálni, és nem csak messengeren. Ha nem akarna ilyesmibe belemenni, akkor szóba sem állna velük. Nem kedves, hanem önként és dalolva udvarolgat, nem áldozat, hanem valószínűleg ő a kezdeményező. Nem kellene ennyire naívnak lenni.
2021. aug. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem ő volt a kezdeményező, de az eszem szerint teljesen igazad van, és tényleg nincs itt mit tenni... Csak nem akarom azt, hogy őt elvesztem, és aztán nála rosszabbakba futok bele, mert a sumákoláson kívül jó ember.
2021. aug. 9. 01:17
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Haha, azért maradsz vele, mert fél a rosszabbtól. Várj, ugyan annyi esélyed van 1 jobb emberre. Ezt már tudod, hogy kuka. Ne habozz. Jobb lesz.
2021. aug. 9. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

Vannak hapsik, akik ilyen segítőkész személyek, ha a nő (idegen) megzuhan, rossz élethelyzetbe kerül, stb., akkor felvállalja a mentő, segítő, stb. szerepét, csak közben nem gondol bele, hogy az érzelmek, a kémia sajnos rendszerint befigyel, még akkor is, ha maga pl.: egy Penélopé Cruz külsejű felesége, barátnője van.


Szerintem dobd az emberedet, nem fog változni, a nőt meg hívd ki egy kick-boxmeccsre: tanulnia kellene neki az önállósodást, a lelki megerősödést:).

2021. aug. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Nincs szó itt semmilyen zuhanásról. Troger a tag, ennyi. Az is marad. Lehet eddig is volt variája, csak az nem derült ki.
2021. aug. 10. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
Hát, részemről az ilyen pasi kuka... Sose változnak meg.
2021. aug. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

" ma a páromról kiderült, hogy kavart/flörtölt egy másik nővel. "


Na, ha velem történik, akkor részemről ennyi volt.

Nincs pótolhatatlan ember a szerelmi életben sem.

2021. aug. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!