Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most higgyek neki, vagy lépjek tovább?

Figyelt kérdés

Új kapcsolat, ma lett kerek 10 hónapos. A párom egy igazi Donjuan volt/vagy még most is az.

Az ő mondása szerint megváltozott, ha úgy érzed, hogy megálljt kell parancsolni, akkor azt kell, hogy tedd.


Nos, eddig kóser. De! Mivel én egy gyanakvó természet vagyok, és mindenki gyanús aki szóba elegyedik vele.

Tudom, ez ártalmas, de én próbálom lefolytatni, inkább mint hogy vitát kavarjak.


A fb profilja 2 éves, és azt vágja hozzám, hogy nem szeretné kitörölni a lány ismerőseit, mert nagyon régi a Fb profilja.

Jó én értem, de miért igazolja vissza az új jelöléseket?


Én bezzeg nem beszélgetek egy fiúval sem, töröltem őket!

Mert én így láttam jónak, ha van egy férfi az életemben, mi értelme mással társalogni?!



Ő azt mondja, hogy ha más kell neki, akkor már rég mással lenne!

De én úgy érzem, hogy csak ezzel akar le nyugtatni, hogy ő nyugodtan beszéljen lányokkal.


Annyira idegesít, hogy látom nap mint nap nő az ismerősei száma, és csak lányokból áll.


Ő megteheti, de én nem kockáztatok, mert kérdőre fogja vonni, hogy ez és az ki? Mit keres az ismerőseim között!

Ha felhozom én is ugyan ezt, akkor hozzám vágja, hogy " Ne kezd! Már megint kezded?"


Más telefonjáról bejelentkezik a Fb-jára, de az én telefonomról soha.

Vagy soha sem láttam a beszélgetéseit.


Egyszer viccből megkértem, hogy utánozzon, ha sikerül megteszek neki egy dolgot.

Elővettem a telefonom, beléptem a Fb re és az ismerős listára.

A nem rég hozzáadott ismerősök, de ő már nem folytatta onnan, hogy ismerős lista.


Akkor hagytam is a témát!

De ma láttam, hogy kommentelt egy 17 éves csaj képe alá.

Én nem szeretnek hülye ovis módba kapcsolni és ráírni a lányra, hogy kopjon le.


A telefonját pont úgy tartja, hogy én ne lássam, hogy kivel mit ír!

Annyi a gyanakvást okozó jel, hogy legszívesebben tarkón csapnám telefonostól.


De egy valami mindig le nyugtat, hogy azt mondta anno, hogy ha más kell neki, akkor már rég mással lenne!

Olyankor elveszett vagyok, és fogalmam nincs, hogy mit csináljak, sírok mint egy hülye pi**a!


Volt rá példa, hogy a közös ismerősök beszámoltak nekem, hogy más lányokkal látták őt!


Vagy ha meglát egy régi lány barátját, azonnal hozzá rohan, még ha piros is a lámpa a zebránál.

Vagy a szemem előtt, fogdossa egy 14 éves fenekét.( ezzel semmi komoly szándéka nem volt, az ő felfogása az volt, hogy egy rib**c a csaj és csak viccből csinálta)


Mit csináljak de komolyan?!

Vagy az olyan "férfiak" örökre ilyenek maradnak?

Vagy bármi más tanács?


Nos egy kicsit hosszú, de nekem már fogalmam sincs, hogy mit, hogyan csináljak!

Ki kellett adjam magamból, hogy egy új lökést szerezzek, hogy a szemébe is mondjam.


21/23



2021. márc. 27. 12:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Olvasni is fáraszto.

Nem is értem a végére.

Azt jelöl vissza akit akar, azt meg nrm gondoltad komolyan hogy kitötölteted a régi nő ismerősöket vele ugye?

2021. márc. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Miért kellene kitörölnie a régi női ismerősit csak mert lett egy kapcsolata? Ez elég mérgező... A facebook-os gyanakvásod nekem túlzásnak tűnik, egyedül az a rész a tényleg durva, hogy "a szemem előtt, fogdossa egy 14 éves fenekét".
2021. márc. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%

Ilyen nőtől mentsen meg a jó isten. Ja várj, nem kell. Hiszen szerencsére az elején is látszik, ha valaki ennyire zakkant.

Szerintem töröld ki az összes ismerősöd! Mivan ha titokban leszbi vagy és azért beszélgetsz csak lányokkal?

Azért tudnod kéne a határt és nem kéne máshoz szólnod egyáltalán, csak, ha nagyon muszáj.

2021. márc. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%

Változni nem fog, ő ilyen. Akárhogy kapálózhatsz, tudtad előre hogy milyen, de ez kellett - vagy élvezed, vagy elhagyod. Azzal, hogy ő számon kér kik az ismerőseid és töröltet embereket, már eleve kuka kéne legyen.


Amit te csinálsz, az is nagyon gáz, beleértve hogy 17 évesekre írogatsz, hogy kopjanak le. Arról pedig szokj le, hogy "ismerősök" sztorijait nyeled be, anélkül hogy tapasztaltál volna ilyesmit. Azt lehet neked összekamuzni, amit csak akar az ember, mert nagyon naív vagy.


Végül nem csaltam meg senkit, nem is fogok, de a mobilom és az fb-m is az enyém; biztos nem fogok a barátnőm telójáról belépni, se nem engedem hogy beleolvasson a beszélgetéseimbe. Ezek privát bizalmi társalgások barátokkal, nem tartozik rá és én se faggatom ő kikkel mikről beszél.

2021. márc. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nem is érdekel, hogy az ismerőseivel mit beszél az érdekel, hogy beszélget e lányokkal rajtam kívül.

Ha elengedem és ő tovább igazolja vissza a lányokat, akkor meg is ismerhet valaki és dob!

De az sem állapot, hogy osztozom más lányokkal.

2021. márc. 27. 12:49
 6/16 anonim ***** válasza:
87%

Kedves kérdező, te a karantén alatt zakkantál meg vagy mindig ilyen voltál? Levegőt még vehet a szerencsétlen ? Esküszöm inkább egyedül maradnék.Szép napot!

Magyar Lelki Elsősegély Telefonszolgálatok Országos Szövetsége (LESZ) 116 123 (éjjel-nappal)

2021. márc. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%
Zsák a foltját
2021. márc. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
Don Juan-od még mindig vadászik.
2021. márc. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%

Mi a franc ez a kapcsolat? Már ne haragudj..

Szerinted, ha nem fb-ozik, akkor nem csajozik? Ez a megoldás? Nem vagy megbecsülve, ha ő 14 éves csajt fogdos, ráadásul elég nyomorult indokkal.. Miért a 17 éves csaj kopjon le, akinek a te pasikád kommentelt? Talán kést tartanak hozzá, hogy ő csajozik? Rajta kívül egyébként szóba állsz mással vagy körülötte forog a világod? Ez egy halálra ítélt nem is tudom mi.

2021. márc. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Most olvastam végig amit írtam!

És kihagytam, hogy ő is megtilt dolgokat! Ezek is köztük vannak, én csak utána megyek, ahogy ő viselkedik.

Én nem rejtegetek ismerősöket, ha vissza is igazolok egy fiút, ha látom, hogy nonstop ír, akkor tiltom.

Ezt teszi a barátom is, de vannak kivételek.


Az a 14 éves csaj tényleg egy rib**c , a fél kerület lefekszik vele. 14-28 éves pasik.

A barátommal jó viszonyban vannak, hiába titkolja.

2021. márc. 27. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!