Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm (18N) szerint érzelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm (18N) szerint érzelemmentes vagyok (19F), mi lenne rá a megoldás?

Figyelt kérdés

Lehet nem jól fogalmaztam meg, ugyanis nem csak szerinte vagyok ilyen, hanem mindenki más is így gondolja. Nagyon ritkán mutatom ki az érzéseimet, alig mosolygok, gyászt sem mutatom ki, és attól fél, hogy nem szeretem annyira, mint amennyire állítom, de ez nem így van. Pupillám is alig szokott megnőni, mikor valami olyat látok, amit szeretek, vagy boldog vagyok.


Azóta vagyok ilyen állapotban, mióta tinédzserként elkezdtem "nyugtató" gyógyszert szedni ADHD-ra.


Hogy tudnék ezen változtatni? Ha erőltetem ezeket a reakciókat, akkor számára kényelmetlen, hisz nem gondolja őket őszintének.



2021. aug. 9. 07:55
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Azonnal elhagyna amint érzelmeid vannak ezt garantálom
2021. aug. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nehéz dolog ez, hisz ő is érthető, viszont te is. Szerintem itt az a megoldás ha elmondod neki miért van ez, majd komprumisszumot köttök. Te próbálsz picit változtatni, ő pedig elfogadja ezt. Tudom nehéz, de a másikéárt mindig változni kell valamennyit, nyilván reális keretek között, és neki is. Az én párom is sokszor olyan, hogy azt se tudom mi a baja, 4 éve vagyunk együtt és még mindig furcsa, de olyankor hagyom.
2021. aug. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tudja már, hogy gyógyszert szedsz?

Mindkét oldal álláspontját megértem.

2021. aug. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3

Már évek óta nem szedem, mégis megmaradt a hatás.

2021. aug. 9. 10:57
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező elmondtad a párodnak, hogy régebben gyógyszert szedtél?
2021. aug. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5

Nem, de nem tudom, ez változtatna-e a dolgokon..

2021. aug. 9. 11:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Olyan lányt kellene találnod, aki kiváltja belőled az érzelmeket. Ez parancsszóra nem megy.
2021. aug. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kellene próbálni elmondani neki, hogy gyógyszert szedtél. Fontos, hogy bízz a másikban.
2021. aug. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!