Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ideje teljesen elhanyagol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ideje teljesen elhanyagol a barátom, nem árultam el neki, hogy lesz mellplasztikám, szerintetek mi lesz?

Figyelt kérdés

Egy ideje csak a maga dolga után megy, hétvégente 1 napot tudunk találkozni és fut haza, több idot tölt a barátaival.

Sosem volt elég önbizalmam, azonban úgy érzem a mellnagyobbítás segítene ezen. Már voltam konzultáción, illetve megvan rá a félretett pénz, amit megkerestem.

Gondoltam, hogy az egyetem végére ezzel ajándékoznám meg magam, hogy a párom csak utólag tudja meg.

Mi a véleményetek?

23N



2021. aug. 9. 08:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%
🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️
2021. aug. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
85%
🤣🤣🤣
2021. aug. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
89%
Így se úgy se fogod érdekelni.
2021. aug. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom, mióta vagytok együtt, mennyire komoly a kapcsolatotok, de az ilyesmit nem kellene meglepetésnek szánni. Mi van, ha nem tetszik neki? Akkor már nem tudod visszacsinálni. Sok pasi utálja a szilikonbetéteket. Végül is így tetszettél meg neki, nem? Nem hiszem, hogy a melled miatt hanyagol. Ráadásul elég hosszú a felépülés a műtét után, nem csak a szép eredményt fogja látni. Ehhez nagyon stabil kapcsolatra van szükség. Szerintem mindenképpen szólj neki.

N

2021. aug. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
89%

"Sosem volt elég önbizalmam, azonban úgy érzem a mellnagyobbítás segítene ezen."


Igen, rossz, ha nincs önbizalmad, de ezt nem mellimplantátummal kell kezelni: dolgozz magadon, keress új időtöltést, melyben sikered van és új embereket ismersz meg, menj el pszichológushoz (tényleg nem ciki), sportolj.

A műtét után fél évvel nem lesz jobb az önértékelésed, nagy valószínűséggel.

2021. aug. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%

Hogy mi lesz? Valószínűleg meglepődik. Vagy pozitívan, ami csak és kizárólag a melleidnek fog szólni, nem neked. Vagy negatívan, és lendületből tapos a lelkedbe, és dob ki.

Mi a véleményem? Az, hogy valójában nem vagy kapcsolatban, és felesleges ezt nyújtanod, mint a rétes tésztát. Fiatal is vagy még ahhoz, hogy olyasmihez ragaszkodj, ami nem megy. Az implant a te dolgod. Ha neked tetszik, tegyed.

2021. aug. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
87%
Ugye nem kamu a kérdés? :)))
2021. aug. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
85%
Sajnálom, átérzem a problémád :\ hasonló a cipőnk csak fordítva a nemek.. Hiába a sok igyekezet, nincs megbecsülés :\
2021. aug. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
97%

Nekem is kis mellem van, fiatal koromban rettenetesen zavart. Szerencsére akkoriban még nem csináltak ilyesmit, nem is lett volna pénzem rá. Aztán kiderült, hogy ennek nincs akkora jelentősége, mint gondoltam, kétszer is férjhez mentem, a másodikkal a haláláig éltem együtt. 23 vagy, még változhatsz is, nekem a 30-as éveimben is változott még a testem. Ha még valaha gyereket szeretnél (nekem nincs), utána érdemes plasztikáztatni.

N

2021. aug. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
98%
Ha ennyire nem érdekled, a plasztikád sem fogja érdekelni, vagy észre sem fogja venni,ha már ennyire nem figyel rád. Ha meg esetleg észrevenné és tetszene neki, te örülnél neki, hogy két cici többet jelent neki, mint te?
2021. aug. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!