Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom azt szeretné, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt szeretné, hogy műttessem meg a melleimet felemásra. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Mindig is odavolt a nem egyforma nagyságú mellekért, nekem meg hát ugyanakkorák... Azt mondta kifizetné nagyon szívesen, csak vagy nagyobbíttassam, vagy kisebbíttessem le az egyiket. Nem igazán akarok belemenni, de szeretem őt, hosszú távra tervezünk, és hát ha neki ez a "fétise"... Nem az itteni válaszok alapján fogom természetesen eldönteni, de kíváncsi vagyok mit szóltok hozzá.

21/l, 26/f



#mellplasztika #eltérő nagyságú mellek
2014. ápr. 5. 13:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
hülyeség, szerintem ne menj bele
2014. ápr. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Ha te nem akarod akkor ne tedd. Lehet, hogy ez a fétise, de ha igazán szeret, akkor meg fogja érteni és akkor is szeretni fog és imádni, ha egyformák a melleid. Ha meg nem ,akkor nem is éri meg vele hosszútávra tervezni.


Az viszont, hogy az itteni válaszok alapján döntöd el, hogy mész e megműteni a melleid, az röhejes :D

2014. ápr. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

NE CSINÁLD MEG! Egy még fiatal vagy, később meg fogod bánni. Kettő ne a pasidnak akarj elsősorban megfelelni, hanem önmagadnak. Három ez egy akkora nagy HÜLYESÉG!!!!

Szóval ne!

2014. ápr. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ezt a baromságot:D fogjatok vmi jó selymes kötelet tekerd körbe párszor vele az egyik melled aztán minyá más méretű lesz :)
2014. ápr. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Amikor meg vége lesz meg azon fogsz sírni, hogy neked nem tetszik... Fölösleges pénzkidobás és szeressen úgy ahogy vagy.
2014. ápr. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Ez beteges.

Ha nem akarod,ne tedd meg!

Később még meg is bánhatod.

Meg mi jó abban,ha nem egyformák?!

Szerintem nem szép esztétikailag sem! :/

2014. ápr. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
2es, direkt írtam, hogy NEM ez alapján fogom eldönteni. tessék figyelmesebben olvasni :)
2014. ápr. 5. 13:29
 8/21 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, bocsi tényleg nem olvastam figyelmesen, de az előtti lévőt, még mindig komolyan gondolom :)
2014. ápr. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Ekkora baromságot!


Magyarán szenvedj az ő kedvéért?

Szenvedj a műtéttel, a fájdalommal, utána pedig a melltartókereséssel, a kényelmetlenséggel?


Nem hallottad még, hogy szerelemben, szexben csak azt szabad, ami a másiknak nem kellemetlen?


Egyébként meg nyissa ki a szemét! Nincs olyan, hogy valakinek teljesen egyforma. Minimális méretkülönbség mindenkinél van!

Ha pedig a minimálisnál nagyobb a különbség, az meg nagyon nem egészséges (egyiket nem tartja a melltartó, a másikat nyomja...).

2014. ápr. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

"kíváncsi vagyok mit szóltok hozzá"


Azt hogy ez egy ostoba kamukérdés és szivatod itt a népet ezzel a butasággal, ők meg persze eszik nagykanállal.

2014. ápr. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!