Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoljak az ilyen barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak az ilyen barátnőről? Szakítanátok ezek után, vagy tudnátok egyáltalán a szemébe nézni?

Figyelt kérdés
Kedvesem, vagy a személy, akit annak hittem, kétízben is találkozott az exével, míg én fél hétig (!) elutaztam a családommal egy családi programra. Tudni érdemes az exről, hogy a csávó egy anyakomplexusos agresszív gyökér, aki anno Kedvesemet is megcsalta egy ropogós anyukával (sőt, fel is vette videóra) és elvárta tőle, hogy ezt ne tekintse megcsalásnak, amikor felhozta neki Kedvesem egy-egy vitájukkor, akkor elkezdte vagdosni magát, meg ordítani, hogy kinyírja magát, aztán egyszer felhívta őt egy fegyverrel a kezében, hogy elmegy megöli azt az anyukát, de a dührohamok és pánikrohamok egyébként is jellemzőek volt rá.. Szóval durva múltjuk van, és éppen a toxik dolgok miatt szakítottak, a végén már a csajt is elkezdte bántalmazni. Eddig nem vettem ezeket komolyan, meg el volt tűnve a csávó, csak néha hívta fel azzal, hogy épp a híd szélén áll, vagy megöli magát valami más módon, egyszer a Kedvesem barátnői szeme láttára vágta fel videóchaten az ereit. Ezek után párom letiltotta, vagyis azt hittem, mert néhány hete tudtomon kívül feloldotta a tiltást. (Állítólag azért, mert a beteg papája kérte, hogy had búcsozuon el a csávótól) Majd nem egyszer, hanem többször találkozott vele egy kocsmában xd Aztán haza is vitette a csávó barátaival magát, mert nyílván lekéste az utolsó buszt, és véletlenül még ugyanabban a faluban is aludt egy másik barátjánál. (egyébként erről tudtam korábban is, tehát nem összeesküvés) Ezeket tegnap tudtam meg részleteiben, mikor elmesélte, majd láttam a telefonján, hogy az ex szofisztikáltan elküldte neki a farkát, hogy azóta áll mióta találkoztak, és nyolcszor kellet kivernie xd (nyílván, az elhanyagolt anyukák álma) de ami a LÉNYEG, hogy ezek után megkértem a Kedvesem, hogy tiltsa le a g*cibe, szerintem ez a minimum, amit megtehetett volna, és nem volt hajlandó letiltani xd, na ezen végleg kiakadtam és levittem az állomásra, hogy menjen haza a francba. Szerintem itt minden normális embernek betellt volna a pohár. A kérdésem, hogy szerintetek is olyan balf@sz vagyok, mint aminek most érzem magam? Ti azonnal szakítanátok most? Valószínűleg nem csalt meg a hagyományos értelemben, de ezek után nehezen hiszem el, hogy képes még engem emberszámba venni... Úgyérzem elárult. :(

#bántalmazás #Toxik párkapcsolat
2021. aug. 9. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én szakítanék. Nincs túl az exén, és az is igen sokat elárul, aki egy ilyen mentálisan beteg emberrel kavar.


N

2021. aug. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted. Keress kevésbé zűrös és ostoba csajt.


N

2021. aug. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Ebben a sztoriban mindenki mentális beteg, a leginkább te. Ne érts félre, nem bántásból mondom, de igen, tényleg balfsz vagy. Vagy inkább szerelmes szerencsétlen. Jól érzed, hogy elárult. Azért érdemes most szakítani, mert később ez egyre rosszabb lesz, te pedig egyre jobban meg leszel alázva. Ennél még egyedül is jobb lenni.
2021. aug. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Össze se jöttem volna ilyennel, ezeknek már jó előre megvannak az ordító jelei és mintái. Páros lábbal rúgd kifelé, azt pedig kezdd el magadban kutatni, hogy 1, miért mész bele ilyenbe és 2, ha már megtörtént, ezek után hogyan kérdezheted, hogy jó döntés-e a szakítás?


Egyébként ha ez segít: de, biztosan szexeltek is.

2021. aug. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedvesem... valaki összeszámolta?
2021. aug. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szakítanék. És nem tartalak emiatt a sztori miatt balf...nak, max. akkor tartanálak, ha utána még a csaj talpát nyalnád később, hogy visszafogadjon. De amiatt, hogy vki ennyire átvert - az az ő szegénységi bizonyítványa, nem a tied.
2021. aug. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én kedvesem egy olyan lány akit, farkasok neveltek és……….
2021. aug. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedvesem nem is olyan kedves. Vagy legalábbis nem a megfelelő emberrel. Nehéz kilépni a bántalmazó kapcsolatból, az tény, de ha valakinek már új, normális párja van, az legyen oly szíves, és lépjen tovább!
2021. aug. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!