Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a párotok véletlen összecsinálná magát előttetek? Szakítanátok?

Figyelt kérdés
2021. aug. 8. 20:39
A kérdező szavazást indított:
Szakítanék.
Nem szakítanék.
33 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Eszembe sem jutna. Nyilván nem direkt csinálja, ha rosszul van támogatom. Kivéve ha pld. mata részegen fordul elő, és akkor sem azért, mert összecsinálja magát..
2021. aug. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Attól függ , hogy mennyire jött lèvel 😆😆
2021. aug. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
Igen.
2021. aug. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

Azért én kaptam el olyan vírust.a gyerekektől, amikor alul-felul jött egyszerre. És volt, hogy sajnos ki sem értem a mosdóba. Az egész családon átment!

34 N

2021. aug. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
98%

4.

Hát igen, ezen mi is átmentünk, volt ott minden, de gondolom 2 gyerek és 16 év után már csak nem válunk egy vírus miatt.😄

2021. aug. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
10 év után ilyenen nem akadunk fent.
2021. aug. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Mi az, hogy véletlenül? Nem érzi előtte, hogy mindjárt be fog szarni? Szerintem azért valamivel előtte már lehet érezni, hogy baj van. Innentől kezdve nem véletlen. Szakítanék vele, de azért, mert hazudott.
2021. aug. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tenném.


Én is csinálok olyan dolgokat, amelyek mások számára undorítóak lehetnek. Pl. menstruáció esetén is mindig félek, nem fogtam-e ki olyan pasit, aki ettől majd undorodik - eddig két párom volt, egyik sem undorodott, hanem tök természetesen kezelték. Pedig egyik sem volt egy mintaember, de ezen még ők sem akadtak fent. Aki fennakad, az már a legalja, tényleg.

2021. aug. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%

"Mi az, hogy véletlenül? Nem érzi előtte, hogy mindjárt be fog szarni?"


Te se voltál még szalmonellás... Mikor hirtelen a semmiből jön a hascsikar, érzed, hogy elindul és már rohansz a budira, de így is késő, mert mire letolod a gatyád, folyik minden a lukon.

Tapasztalat.


Vagy épp kiengednél egy galambot, de más is jön vele, nem csak gáz.

Szintén tapasztalat.

2021. aug. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
23%
Nyilván nem mindegy, milyen körülmények között, hogyan, és mennyire rendszeres a dolog. Alapvetően nem szakítanék, mert mindenkivel fordulhat elő ilyen... de ha pl. azért sz..ja össze magát előttem, mert nem bírt a piával, és ez nem az első ilyen eset volt, akkor meggondolnám többször is a folytatást... vagy ha úgy reagálná le, hogy erre büszke is és gusztustalanságokat mondana.
2021. aug. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!