Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy ezt érzem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ezt érzem vagy bennem van a hiba ?

Figyelt kérdés

Röviden annyi hogy mikor a párommal megismerkedtem volt egy nagyon jó női barátja akivel akkor annyira nyalás és közeli viszonyban volt, hogy nekem teljesen rossz és félreérthető érzéseket hagyott.( Sok puszis,ölelő smile, puszis kèpek a laptopban, "hiányzol,várom hogy újra bandázzunk" üzenetek.)

Mondtam,hogy nekem ez túlmutat egy sima barátságon és úgy tűnt megèrtette, visszavett ebből a stílusból és az évek alatt annyi maradt az egészből, hogy ünnepekkor írnak egymásnak vagy ha egy településen vagyunk (nagyszüleik laknak egy városban ) akkor találkozunk vele és a párjával/évente 1-2 alkalom. Ez rendben volt nekem is.

Mi jelenleg egy szép kis nyaraláson vagyunk kettesben, aztán ma reggel látom, hogy írt a lány a páromnak,hogy látta H itt vagyunk és merre?mert ma jönnek ők is.

Párom meg termèszetesen leírta,és azt is hogy majd össze kell fussunk.

Nekem ettől instant gyomorgörcsöm lett, gombóc a torkomban és minden kedvem elment. Ugyanazok az èrzèsek keringenek bennem mint ami régen amikor veszekedtünk miatta a párommal. Nem akarom ezt a pár napos kiruccanást azzal tölteni és még itt is vele jópofizni, ha ilyen èrzèseket kelt bennem. Hogy vonatkoztassak el ettől ? Csak én vagyok túl èrzèkeny és nem kellene felfújjam, felejtsem el ami régen volt mert a párom évek óta velem van?


2021. aug. 10. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
szerintem már az se normális, hogy leépítette egy közeli barátját azért, mert te személy szerint nem bírtad elviselni, hogy az illető történetesen ellenkező nemű.
2021. aug. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
kettesben nyaralásnál persze én se örülnék (kb. senkinek). de ettől a hozzáállástól, hogy "vegyél vissza, mert nekem rossz érzés", nem fog téged jobban szeretni téged, és nem fog kevésbé kedvelni másokat. ha meg nem érzed, hogy eléggé szeret, nem elég erős a kapcsolat, akkor meg megette a fene, nem ezen fog múlni, hogy mit engedsz neki és mit nem.
2021. aug. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szerintem nem sokan nèznèk jó szemmel azt a viszonyt amilyenben ők voltak... És én nyíltan közöltem ezt már az elején, hogy ha ez így van akkor inkább hagyjuk egymást mert tudom magamról mennyit vesz be a gyomrom. De ő inkább engem választott.

Most újra előjött az a rossz érzésem ami akkor volt ... S még csak meg sem kèrdezett, hogy nekem lenne e kedvem velük bandázni, hanem rögtön írta hogy megyünk....

2021. aug. 10. 11:25
 4/7 Gáspár Keve Balázs ***** válasza:
100%
Sok éve együtt vagytok, értelmes a párod és szeret téged. Nem azt mondta neked anno, hogy inkább a barátja mint te, és mégiscsak veled van együtt. Szerintem az hogy nem látta rég és érdekli mi van vele nem ad okot féltésre, főleg nem úgy ahogy leírtad - megmutatta mit ír, vagy legalábbis láttad. Ha akarsz még jó pontot nála, ne féltsd hanem szervezz te egy közös valamit, amit te is szeretnél. Te is ott leszel gondolom amikor összefuttok, nem hiszem hogy egy barátságot zavarna az hogy ott vagy, de sokat nőnél párod szemében ha egyszer bizonyítanád hogy nem az zavar hogy találkoznak, hanem az ha Te nem az első vagy nála - így viszont tutira az leszel még sokáig.
2021. aug. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Gáspár Keve Balázs ***** válasza:
100%
Ha páros tevékenységet szervezel, az a legjobb. Szerintem azért nem kérdezett meg, mert valami hasonlóban gondolkozik mint amire gondolok éppen. Lehet hogy megpróbál megbékíteni vele, hogy ne félj és kapott az alkalmon, hogy ő szervezhessen.
2021. aug. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Gáspár Keve Balázs ***** válasza:
Én is kapnék az alkalmon szervezésre ha ilyen lenne a párom. Már bocs. Félelem nélküli nők sokkal jobbak párnak szerintem. Legalább ha nem teszek valamit, nem leszek gyanusítva, és nem kell bizonyítanom állandóan mert az fárasztó és kinyírja a kapcsolatot. Helyette foglalkozhatok a nővel akit szeretek úgy ahogy én szeretnék, és nem úgy ahogy ő szeretné (mivel anno félelmednek adtál hangot, most ő próbálja leküzdeni a Te félelmedet, mivel neked nem megy - olvashatóan nem megy. Szeretne bizonyítani, hogy ne rettegj ahányszor találkoztok vele. Ha nem sikerül akkor retteghetsz évekig, le fogja szarni addíg amíg hozzá nem szoksz, mert az a csaj csak egy csaj a sokból aki mellett elment az utcán azóta hogy együtt vagytok. - Vagyis vagy hagyod, hogy bizonygasson tovább, vagy Te győzöd le a félelmeidet. Szar dolog a féltékeny pár, nem irigylem kitalálni ezt).
2021. aug. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jobb csaj mint te? Mindenben?
2021. aug. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!