Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mit jelenthet másnál is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet másnál is volt hasonló, miért lehet?

Figyelt kérdés

Amikor barátnőm szó nélkül foglalkozik ( mert rendszeresenszólni kell hogy jó lenne ha te is nekiállnál )azzal hogy az otthon hogy néz ki és nem csak az rám marad (meg hát húzósabb időben is meg kell csinálni..)


Vagy amikor törődik magával vagy neki áll olyan dolgokat megcsinálni amire eddig nem volt ideje és nem a fürdés az első mikor hazajon és utána a semmittevés, tv mobilizás éjfélig ..


Ha ezek megtorténnek úgy érzem helyén van a kapcsolatunk, úgy érzem egy pár vagyunk és talán jobban is szeretem.


2021. aug. 10. 11:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem mi a kérdés..
2021. aug. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező sem 😆
2021. aug. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
hogy mivan??!
2021. aug. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Fuss neki mégegyszer
2021. aug. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Várj mindjárt hívom a tolmácsot...
2021. aug. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
A kèrdès a kèrdès😆😆
2021. aug. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ha ezeket a barátnőm megteszi és nem úgy viselkedik/cselekszik ahogy szokott miért érzem az érzelmeimet erősebbnek iránta? - és úgy érzem egész a kapcsolatunk
2021. aug. 10. 12:47
 8/12 anonim ***** válasza:
te aztán nem élsz uncsi kapcsolatban :D
2021. aug. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%

Azt jelenti, hogy nálad valami nagyon fèlrement. Mármint a nevelèsedkor. Valószínüleg ebben nőttèl fel, hogy elvárások halmaza, amiket teljesíteni kellett, ha sikerült, akkor "jaj de ügyi vagy drága kicsi fiam, de szeretlek, elmegyünk fagyizni?", ha meg nem jött ki jól, akkor " takarodj a szemem elől", meg szeretetmegvonás.

Nekem ennyiből ez az első elgondolásom. Olyan, mintha nem is párkapcsolatban lennèl, hanem valami projectben, amikben teljesíteni kell bizonyos dolgokat, különben mehet a levesbe.


Az rendben van, hogyha valaki nagyon máskènt viselkedik, mint ami nekünk úgymond belefèr, persze, előbb utóbb kiábrándulunk, eltávolodunk, de akkor sem ilyen "JoJo effektbe", hogy megint szeretjük, megint nem.

Nekem is változó, hogy mennyi energiát fektetek az itthoni teendőkbe, fèrjemnek szintúgy. Mikor már nagyon " ellazul" persze bosszankodom, meg szóvá teszem, de nem szeretem ettől kevèsbè. Mint ahogy akkor sem jobban (persze jól esik a figyelmessège) ha tüstènkedik.


Szóval azt gondolom èrdemes lenne erről elgondolkodnod.

2021. aug. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%
Minden egyes k.baszott nap ki kell írnod ugyanazt a kérdést máshogy megfogalmazva, a "lusta, dagadt" barátnődről?
2021. aug. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!