Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire körülményes a párotok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire körülményes a párotok?

Figyelt kérdés
Minden dolgot túlbonyolít és nem látja át reálisan az adott helyzetet, és nem tud több dolgot párhuzamosan vinni..vagy pikk pakk megoldja nem nyűglődik rajta
2021. aug. 10. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Épp minap mondtam neki, hálaisten, hogy te mindent pikk-pakk, mert megbolondulnék melletted a türelmetlen természetemmel, ha mindenre napokat rákészülnél:)

Miért kérdezed...?

2021. aug. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
nem lenne a párom, ha körülményes volna.. utálom a tötymörgést és a döntésképtelenséget
2021. aug. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Vannak dolgok, amiken napokig ül, de másokat meg pillanatok alatt megold, problémafüggő (ha valami "nemszeretem" feladatról van szó . De teljesen reálisan látja a helyzeteket, sőt, és a párhuzamos munkavégzésre is szuperül képes. Pedig férfi. :D
2021. aug. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Személyiség- és élethelyzet függő. Valamint különböző emberek különböző viselkedéseket hoznak elő.

Magamon és a környezetemben élőkön ezt látom.

2021. aug. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#2 nem tudom miért kellett leszavazni.. aki lefelé mutató ujjacskára nyomott leírhatná az okát.
2021. aug. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Eléggé, de a pasik általában ilyenek. 3 kört futnak mindenen feleslegesen :)
2021. aug. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

semennyire, alkalmazkodó és jófej, laza!


én meg körülményes egy nő vagyok, kényes, minden bajom van legtöbbször, viszont egyszerre 20fele is tudok figyelni :D

2021. aug. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Pikk pakk megoldja, de van, mikor nagyon hulye korulmenyes modszereket valaszt, olyankor inkabb veszekszem is vele, csak terjen eszhez xD Jo nyilvan vitazunk, nem monika shows veszekedest tolunk, de azert tudtara adom, hogy ne benazzon mar hallgasson ram.


De ezeket a ritka alkalmakat leszamitva, tobbnyire talpraesett es mindent megold :D

2021. aug. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!