Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom feldolgozni a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom feldolgozni a párom múltját! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Állandóan veszekedéseket indítok emiatt a problémám miatt. Eyáltalán nem különös a párom múltja, átlagos...


De pl gólyatáborban, igaz nem lefeküdt másokkal, de parancsra történt az első csókja mert feladat volt.

Nem tudom feldolgozni, hogy ő ennyire birka... hogy megy a többi után... Elmondása alapján nem tudta mi vár ott rá, azt hitte csapatépítés lesz, mint egy cserkésztáborban... tényleg ennyire naiv lenne?

A legrosszabb, hogy rossz élményként adja elő... és sajnálom és ez dühössé tesz, hogy akkor nemet kell mondani és kész!


De ilyen teljesen egyszerű dolgokat nem vagyok képes feldolgozni, meg azt sem, hogy kiskorában az anyja hordta orvoshoz, és többek között 11 évesen volt rektális nőgyógyászati vizsgálata is... egy gyereknek (hozzáteszem semmi baja nem volt, de az anyja hipochonder). Ezután az anyja addig járt az orvos nyakára míg nem adott a páromnak fogamzásgátlót, amitől azóta is nagyon túlsúlyos szegény...

Később is állandóan megalázó vizsgálatokra hordta az anyja... úgy hogy egészséges volt... Ha később ez változott, az az anyja miatt történt... de arra se mondott nemet... csak nekem mondta hogy ne zaklassam vele mert valahányszor említem újra kell élnie újra és újra a vizsgálatokat... és szenved tőle... de miért rám haragszik? az anyjával azóta is nagyon jóvan vannak ( a nő utál engem ) miért nem az anyjára haragszik? Ő vitte oda nem én...


Mihez kezdjek magammal? nem vagyok képes feldolgozni, de nagyon szeretném, ha boldog lenne, és nem bántanám állandóan.

De állandóan szenvedek a saját gondolataimtól.


Rengeteg van, ez 2 példa volt, de rengeteg olyan dolog van, amit nem bírok feldolgozni. Többnyire sajnos a legtermészetesebb dolgokat...


Előző párkapcsolataimban is jellemző volt, hogy nem tudtam feldolgozni dolgokat... van ilyen betegség?


Valaki tudna tippet adni mihez kezdjek ezzel? Nem akarom bántani a párom, és pláne elveszíteni nem, de megérteném ha elhagyna az állandó agybajaim miatt...



2021. aug. 10. 17:55
1 2 3 4 5
 1/46 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni, hogy legtöbször mikor ezek eszembe jutnak akkora fájdalmat érzek, hogy nem tudom magambantartani... Vannak jobb időszakok a párommal, mikor magambantartom, de olyankor nagyon boldog, viszont én meg sokkal jobban szenvedek a fájdalomtól, ezekben a magambantartós időszakokban, viszont ő legalább boldog.
2021. aug. 10. 17:56
 2/46 A kérdező kommentje:
legtöbbször*
2021. aug. 10. 17:57
 3/46 anonim ***** válasza:
100%
Zavar téged, hogy fájdalmat okoztak neki erre most h boldog most meg te okozol neki fájdalmat?
2021. aug. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket inkább neki kéne feldolgoznia, neked mi dolgod van ezekkel? Nem is értem teljesen a problémádat. Miért érdekel, hogy az anyja hogyan viselkedett vele vagy mit csinált a gólytáborban? Zavarhat, meg rossz érzéssel tölthet el, ha fájdalmat okoztak egy szerettednek, de azért ezen túl kéne tudni lépni. Azt meg végképp nem értem ezzel őt minek baxtatod, hagyj békét annak a szerencsétlennek a hülyeségeiddel.
2021. aug. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:

Nem akarom bántani, észre sem veszem... Ilyenkor nem a szó értelmében "bántom" őt, hanem faggatni kezdem a múltjáról, mikor eszembejut valami, akkor faggatom, és kérem részletesen mesélje el mi és hogyan törént akkor és ott. Nyilván azért kérem ezt, mert ha nem vagyok minden információ birtokában, akkor hajlamos az agyam az üres részeket, kitölteni sokszor rosszabb dolgokkal, mint ami valójában metörtént, emiatt kérem, hogy mesélje el.


Nyilván ezt bántásnak érzékeli, emiatt támadni kezd, és sokszor másképp mondja el a dolgokat, olyankor meg mikor egy sztorit már 7 féleképp hallottam, akkor ideges leszek, hogy még rosszabbul érzem magam, még feldolgozhatatlanabb számomra, mert már azt sem tudom, hogy mi az igazság...


(gyorsan gépeltem, néhány billentyű a gépemen, mint a G és a B beragadnak, hogyha a mondataimban hiányoznak ezek (bár odafigyelek, hogy lehetőleg ne hiányozzanak) akkor az a billentyűzetem miatt történt, emiatt elnézéseteket kérem)

2021. aug. 10. 18:03
 6/46 anonim ***** válasza:
100%
Menj pszichológushoz! De ne TB alapon, mert az szar sem ér! Hosszú évekbe telhet, mire meggyógyulsz!
2021. aug. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
100%
Az engem is zavarna, hogy birka, az ilyen emberek taszítanak, de 11 évesen az ember nem nagyon tudja, mit csinálhatnak vele. Felnőttként nézel vissza, hogy wow, mondhattam volna nemet is.
2021. aug. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen mindegy amúgy mi történt a múltban? Mármint ha akar róla beszélni akkor had hozza fel ő, ha meg nem akkor foglalkozz a jelennel és a jövőtökkel.
2021. aug. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem menj el egy pszichológushoz, mert nagyon betegesek a gondolataid.
2021. aug. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
94%
Szegény csaj nem elég a kattant anyja, még kapott egy elmebeteget is a nyakába. Hagyd békén azt a lányt a beteges szarságaiddal.
2021. aug. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!