Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottatok azért mert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottatok azért mert nem volt jo a szex ??

Figyelt kérdés

Párkapcsolat tökéletes vele és szeretem is,de a szex katasztrófa.....és szégyellem magam emiatt,mert mondtam már neki ,h ez kevés és nem élvezem.ma is inkább ott hagytam szex közbe

Járt valaki már igy ??

38 en 31N


2021. aug. 10. 20:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
61%
Mi lehet ennyire rossz a szexben?
2021. aug. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Az pl h két perc

Abban mit is kéne élvezni ???

2021. aug. 10. 20:25
 3/23 anonim ***** válasza:
84%

Megugrottak ma este, ezek a gyorstüzelős kèrdèsek...


...gyanús 😆

2021. aug. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%

Igen. Rendszeresen nem állt fel neki. Próbáltam vigyázni a kis lelkére, de már lassan gyomorgörccsel vetkőztem, hogy na vajon most is csak az ujja meg a nyelve fog felállni? Hogy őszinte legyek, már nem is tudtam felizgulni. Ha fel is állt neki, már nem is élveztem. De mindent bevetettem, hogy ne vegye észre, hogy nem élvezem, mert úgyse tudott volna ellene tenni. Akkor sokalltam be, amikor volt egy húzós hetem és 2 órákat aludtam és kb. félálomban voltam az ügyködése alatt is. És akkor azt mondta, csináljak magammal valamit, mert ez már átmegy lassan nekrofíliába, továbbá próbáljuk ki análban, mert nekem arra szükségem lenne, mert kevés az idegvégződés a hüvelyemben.

Na ott jöttem rá, hogy ami nem megy, azt nem kell erőltetni. Egyrészt becsaptam a saját testemet, mert első perctől nem élveztem vele, de hogy ne bántsam meg, próbáltam színészkedni. Másrészt azon sokalltam be, hogy gyakorlatilag engem tett hibássá a pocsék szex miatt, mert érezte, hogy nem nedvesedek eléggé, de megmagyarázta azzal, hogy nekem kevés az idegvégződésem. Véletlenül se azért, mert sovány volt a farka és minden szökőévben egyszer állt fel.

Soha többé nem volt kedvem lefeküdni vele. Le is mondtam a köv. randit, de visszakönyörögte magát, aztán rám írt életem szerelme és rájöttem, hogy őt keresem mindenkiben, úgyhogy dobtam a szexkapcsolatosomat. Tudtam, hogy életem szerelmével nincs semmi esélyem, de túl nagy volt a kontraszt, minden téren.

2021. aug. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Nalunk mar ket hónapja van így

Mert en nem ehhez vagyok szokva

Mondtam keressen orvost

Amugy minden tökéletes vele es szeretem is ,de ne szexeljünk

2021. aug. 10. 20:39
 6/23 A kérdező kommentje:

4es aterezem


Mert nekem a volt partneremmel nagyon egyhullam hosszon voltunk es mással is.de vele sajnos nem.jol döntöttél

2021. aug. 10. 20:41
 7/23 anonim ***** válasza:
94%
És a két perc után nem képes egy újabb hosszabb menetre?
2021. aug. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
94%

"ma is inkább ott hagytam szex közbe"

"Az pl h két perc"

Akkor már szex után hagytad ott nem? Vagy nagyon gyorsan feladtad. Amúgy próbáljatok húzni a dolgot, egy idő után rá fog érezni, hogy lehet elnyomni azt az érzést. Vagy a második menet tovább tart sokkal, van, hogy nem bír magával az ember, de ez nem a végét jelenti dolognak...

2021. aug. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
88%

Persze. Az egyik barátnőm prűd volt és fadarab volt az ágyban. Csak hanyattvágta magát és várta a csodát. Már ahhoz is nagy köveket kellett megmozgatnom hogy egyáltalán égve maradhasson a villany. Ami nem misszionárius az neki már perverz volt. Persze mikor nagy szenvedés árán rávettem egy-két dologra, hatalmasat élvezett.. de túl prűd volt hozzá h bevallja h szereti.. Meguntam végül ezt az állandó szenvedést. Ha tényleg nem lett volna képes élvezni a szexet, azt még jobban eltudtam volna fogadni, mint ezt a beteges prüdériát, hogy önmagától vonja meg az élvezetet.


Egyébként ezt a 2 perces szexet hogy kell elképzelni? Miért nincs előjáték? Miért nincs több menet, hogy a második már hosszabb legyen? Lehet használni késleltető krémeket... én egyszer kipróbáltam, és hát egyáltalán nem tudtam elmenni, pedig már akartam volna.. érzéstelenítő krém volt asszem. Meg még ezernyi bevált taktika van erre.. nekem is van h érzem h hamar elmegyek, akkor inkább kinyalom a barátnőmet, és mikor épp elélvezne akkor rakom be.. azért nem atomtudomány ez :D

2021. aug. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Az elején mikor összejöttünk kérdeztem tőle h mindig eddig birja ?

Mondta nem ...csak hát a vágy stb.mostmár nem foghatja erre .kettőt lök és vége !!

Ma is lovaglóba voltam mikor ott hagytam mert mondtam neki h nem élvezem és nem jo a szex

Miért van az h tökéletes ffi es passzolunk is de a szex miatt sírni tudnék .

Elmondtam h kontroll..allitasa szerint nem megy neki

Es utana is volt h több szex volt de mind nagyon kevés.emiatt a bugyit is felesleges levenni

2021. aug. 10. 20:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!