Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam majd egy év külön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam majd egy év külön és még mindig szeretem?

Figyelt kérdés

25éves lány vagyok, volt párommal 5 évig voltunk együtt

majd a sok vita illetve az egymástól elhidegülés következtében szakítottam vele.

sokáig könyörgött a volt párom,hogy próbáljuk meg újra

én ellöktem magamtól azt mondtam neki, hogy könnyebb legyen nekem is, hogy nem szeretem túl vagyok rajta.

a rokonaimnak csak a rosszat meséltem az exemről és így ők megutálták őt különös képpen anyukám akitől a legjobban félek én is.

illetve lettek új barátaim azoknak is csak a rosszat meséltem az exemről így ők se hiszem, hogy kíváncsiak lennének rá.

DE itt jön a csúcspont, kb 4 hónapja elmondtam neki, hogy nem tudtam elfelejteni mai napig és szeretem, de nem merek újra összejönni vele mivel félek, hogy a viták folytatódnának.

exem az elmúlt 4 hónapban próbált vissza szerezni, rengeteget figyelt rám, beláttam mik azok amikben hibázott ő illetve én is beláttam miben én megbeszéltünk mindent, de félek, hogy semmi se változna....

úgy érzem valamikor, hogy tök jó lenne újra együtt lenni utána egy kis csengő megszólal az agyamban, és azt mondja, hogy nem kéne együtt lennetek plusz erre rájön, hogy mit mondanának a családtagok .... hogy állnék eléjük az exemmel....félek a szituációtól is nagyon

szerintetek? mi tévő legyen nagyon félek, szeretem nagyon de anyumtól jobban félek mint a tűztől



2020. ápr. 24. 17:39
 1/4 A kérdező kommentje:
hozzá teszem, azt is nehezen tudom elviselni, hogy az exem ebben az egy évben falta a nőket, igaz a legutolsó nőjét pont miattam dobta ki, mert állítólag annyira szeret, hogy velük próbált elfelejteni de nem sikerült neki..és értem bárkit kidobna...csak ő azt hitte, hogy végleg vége van köztünk és próbált túlleni rajtam valahogy..
2020. ápr. 24. 17:41
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha 25 évesen még mindig ennyire félsz mások véleményétől, akkor hagyd szerencsétlent, ne játszadozz vele. Majd térj vissza a témára ha felnőttél. Ráadásul még olyan tüskék is vannak, amiken nem tudsz túllépni, akkor minek kínzod magad, minek kínzod őt?
2020. ápr. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne mások véleményével foglalkozz, hallgas a szívedre, ha nem így teszel később megbánod
2020. ápr. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat
2020. ápr. 24. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!