Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha az párom azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha az párom azt szeretné rám erőltetni amit nem akarok?

Figyelt kérdés
Eleve úgy kezdtük az ismerkedést, hogy akár még lehet Budapestre is elköltözne, mivel beszéltünk arról, mit szeretnénk az életünkben, közösek-e a céljaink vagy nem. Ahhoz képest ma meg már a szülei mellett szeretne venni egy házat, nagyon olcsón. De annak a felújítása belekerül annyiba, amennyibe egy komfortosabb ház belekerülne. Ráadásul mindezt falu helyen, ahol semmi lehetőség nincs. Valamikért úgy gondolom ebbe beleegyeznék, a szülei és maga a barátom képesek lennének összefogni ellenem. Más rokonok is élnek ott még. Azt mondta akkor gyűjtsek pénzt a saját házunkra, de ezt meg nagy kockázatnak érzem anélkül, hogy előtte legalább albérletben együtt éltünk volna. Egyszer kértem tőle valamit, hogy menjünk el x helyre, és azt mondta nem, mert én sem teljesítem az ő kívánságait. Azt mondta cselekedni kell, már egy éve együtt vagyunk, és ő már gyereket szeretne. De még egy percet nem éltünk egymással.
2021. aug. 12. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Már azt hittem tiltott helyekre akarta volna betolni, aztán csak ilyen uncsi sztorival jössz! :D Tiszta csalódás volt! :D
2021. aug. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Jól erzed, előbb lakjatok együtt minimum 2 évet, ha minden okés, gyermekvállalásról maximum akkor lehet szó.

Ez meg milyen gyerekes már, hogy "én nem megyek, mert te se jöttél".... óvoda.

Nekem úgy tűnik,nem közösek a celjaitok, vagyis az lehet, de az oda vezető út, nagyon különbözik.

Mit csinálj?

Ha nem tudsz vele osszekoltozni vhogy hamarosan, hagyd ott a fenébe.

2021. aug. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Még együtt sem éltek, de már előre eltervezte, hol vesztek házat? A gyerektémáról nem is beszélve. Ez a pasi komolytalan, ráadásul erőszakos is, szerintem még most rúgd ki a pitsába.
2021. aug. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon konkrétan rúgd ki! Nem ott, nem úgy képzelitek a jövőtöket, nem beszélve, hogy a gyerekvállalás így egyáltalán nem aktuális. A házasság gondolom a fasorban sincs.

"Egyszer kértem tőle valamit, hogy menjünk el x helyre, és azt mondta nem, mert én sem teljesítem az ő kívánságait." Ez mit jelent?

2021. aug. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kihasznal. Valszeg csokra megy.

Siman röhögve elhagy ha nemet mondasz.

2021. aug. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Az én párom is gyereket akar , úgy hogy még nem is éltünk egymással 😂 és pont ebbe a cipőben járok mint te....

Ő is azt szeretné hogy oda költözzünk ahol eddig is lakott, a szuleivel, testvéreivel + többi rokonsággal.

Mondtam hogy én nem szeretnék ott lakni, akkor percen elfogadja de utána csak azt mondja hogy ott épít házat stb.

Szerintem nem akarják a családjukat elhagyni és ott érzik jól magukat.

De ha te nem szeretnéd, ne tedd. Úgy csináld hogy jó legyen neked is .

2021. aug. 13. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

6-os Én ezt neked sem ajánlom, ha hosszú időre tervezel, és nem csak a gyerekcsinálás a cél. Nem lesz magánéleted, a kedves rokonok még azt is megszabnák, hogy a gyereked mikor mivel eteted, és hogy rendben tartod -e a lakást, mit főzöl, kivel beszélgetsz, és hova jársz stb.

2 év múlva meg írogathatod a kérdéseket, hogy kiútáltak onnan és most hova menj a pici gyerekkel, mert nem tudod tovább elviselni.

2021. aug. 13. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondta cselekedni kell, már egy éve együtt vagyunk, és ő már gyereket szeretne. De még egy percet nem éltünk egymással."


Egy èv együttlèt gyermekvállalás szempontjából eleve csekèly. Nyugodtan várhattok mèg, pláne úgy, hogy mèg együtt sem èltetek.

A másik, hogy igenis számít a te elkèpzelèsed is, ilyen nincs, hogy az egyik fèl parancsra osztogatja mi hogy lesz. Itt most igazából mellèkes is, hogy most falu, meg családja mellett, már maga az elv nem stimmel.


Attól amúgy igenis gyűjthetnèl te is, neked sem árt, ha van megtakarításod, ès nem csak a másiktól várod, hogy otthont teremtsen, hanem közösen tudnátok venni. Ha nem is most a jelenlegivel (ezt nem is ajánlom), hanem majd valakivel a jövőben.


Èn azt mondom, hogy ezt a manyust útjára kell engedned. Parancsolgató, annak kell lennie, amit ő akar, hát az ilyentől nem sok jót várhatsz.

2021. aug. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló cipőben járok . Többször mondtam a páromnak , hogy menjünk szét, ha ennyire másokat szeretne a jövőben , mint én .

Pl.: falu helyen lakni a rokonsággal

Számomra ez kizáró ok, főleg úgy , hogy tudom milyen az anyja. Mindenbe beleszól , irányító típus , stb.

Úgy volt, hogy összeköltözünk ( van a családomnak egy lakása , most lett felújítva ), de kihátrált belőle . Én ezek után nem tudok vele tervezni, nyíltan beszéltem róla erről. Ő pedig hol a jövőnket tervezgeti, hol szid és csak a hibáimat sorolja.

Amúgy a szüleim előbb vállaltak babát. Utána költöztek össze , azóta is együtt vannak.

2021. aug. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi újság, kérdező?
2022. jan. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!