Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítani akarok! Hogy csináljam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani akarok! Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Elegem van a barátnőmnől! Mindenért duzzog! Sehova se enged! Sehova se akar jönni. Utál mindenkit. Utálja a magyarokat (cseh a barátnőm) Ha nem járok a kedvébe akkor hozzám se szól órákig. Utálja anyám... Pedig egy arany ember. Utálja a barátaim,duzzog rám ha lejönnek hozzám. Nem ért magyarul, de nem is akar tanulni. Egésznap feküdözik,nem csinál semmit se,hamar megharagszik ha nem úgy csinálom ahogy neki pászol. Kisajátit magának, senkivel nem komunikálhatok. Ha anyámhoz kijövök beszélgetni akkor utánna olyan gonoszan néz rám, hogy képes lenne megfojtani. Beképzelt,fen hordja az orrát de egy bányarém. Ha szakítok vele oda a külföldi munkam. Hogy szakítsak vele? Elegem van! Nem bírom tovább ezt a porázt.

2018. dec. 30. 17:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%

Dobd ki a labancot, keress új munkát.

32/f

2018. dec. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Elegem van belőle. Rabszolgát csinált belőlem férfi létemre. Lelki terrorba tart mert tudja, hogy szeretem és egy k*** nagy papucs vagyok. Elegem van! Kérlek adjatok tanácsot mit tegyek.
2018. dec. 30. 17:20
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Munkát tudsz találni, szóval szakítás vele és kész.
2018. dec. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szereted?Hááát, érdekes, nekem nem ez jön le abból amit leírtál.


Szerintem szakíts Vele, de ha annyira kenyérkérdés, keress előbb másik munkát.


De miért függ Tőle ennyire a munkád?

2018. dec. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
39%

Mást nem tudsz tenni csak szakítani. Ez a nő nem fog változni. Régen rossz ha egy kapcsolatban valaki szolga vagy papucs(legyen az férfi nő, én az e egyenrangú kaocsolatban hiszek ) . Azt nem is nevezném kapcsolatnak. Plusz a barátnődet elküldeném szakemberhez hátha tud segíteni a kissebbsegi szorongó én központú nárcisztikus komplexusan

Keress egy norlamis értelmes barátnőt aki nem szenved a saját mentális betegsegeiben.

Mondd meg neki hogy miért szakitasz és ne hidd el neki ha azt mondja változni fog mert nem fog max 2 hétig birja aztán megint minden kezdődik elölről

Ne tedd tönkre az eleted egy ilyen hülye no miatt

Én a helyedben már reg ki dobtam volna

N24

2018. dec. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%

Ez a helyzet azt tanítja, hogy ki mersze-e lépni a komfortzónádból, felvállalva ezzel a személyes érdekképviseletedet, vagy félelemből benne maradsz egy számodra és a lány számára is előnytelen helyzetben.Ugyanis nyilvánvalóan nem érzed jól magad vele, tehát nem tudsz neki te sem szeretetet adni, és nyilvánvalóan te sem tudod megélni a szeretettség, csak a birtoklás érzését.


Tehát ez az élethelyzet a bátorságról és önbecsülésről szól.


Döntened neked kell.

2018. dec. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%

Attól hogy szereted még nem vagy papucs. Ez általános tévhit.

De ja, dobd a francba.

2018. dec. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Szépen, könnyedén: szakíts!
2018. dec. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
26%

Dugd meg jól utoljára és hagyd ott, ismertem egy cseh not pont ilyen volt, hogy komunikaltok?

Angolul?

Milyen Orszagban vagytok?

2018. dec. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%
Miért utálja a magyarokat?
2018. dec. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!