Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány az életemben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány az életemben, nagyon szeretem. Többször is találkozgatunk, egymáshozbújunk, kézenfogva sétálunk. Viszont neki van már barátja. De mondta nekem hogy szakítani akar vele. Ilyenkor mit tegyek? Higgyek benne?

Figyelt kérdés
Amúgy, a lány, és a mostani barátja között, 5-év külömbség van, köztünk pedig csak két év lenne. :\
2010. aug. 29. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Erkölcsi megerősítésre vársz? Na, arra várhatsz.
2010. aug. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha szakit is a barátjával szerinted veled nem fogja megcsinálni azt h meletted más sráccal találkozgat... gondolj csak bele... ráadásul ha régota vannak egyőtt a sráccal lehet hogy miután összejöttök a csajjal még kötödni fog a barátjához mert nem zárta le rendesen ezt az egészet kettőjük közt
2010. aug. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fogd föl úgy h bármi lehet, a lényeg az h ne pánikolj rá a dologra. Ha másra van szüksége, akkor nem lehet valami jó neki a mostani barátjával. Tarts ki mellette, ha van rá energiád. Erkölcsi megerősítésről meg inkább ne beszéljünk, szerintem sokkal undorítóbb az, aki kifelé tökéletes hűséges és törődő pasit/nőt játszik, a társát meg terrorizálja. Nem...?!
2010. aug. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat. és úgy nagyjából, már tudom hogy mit is kellene tennem.

Hiszen, ha szakít is vele.

szerintem, szüksége lenne valakire, aki mellette áll mindenben.

én ezzel így vagyok.

csak egyszerűen, félek a visszautasítástól. :(

2010. aug. 29. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!