Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lesz egy lány attól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesz egy lány attól beképzelt, hogy kihasználták?

Figyelt kérdés

Nos egy igencsak gyakran előforduló eset:van egy mondjuk úgy tökátlag(vagy talán annál szebb de nem túl nagy durranás)lány akit felcsíp egy mai trendek szerint szépnek mondható fiú(azért írtam jóképű helyett szépet mert manapság a metroszexuálisok tarolnak sokhelyütt).Nos persze pár menet lepedőakrobatika után ez a csávóka persze továbbáll.....A lány elkönyveli a saját kis tanulságát hogy "igen a pasik sajnos gyakran ilyen szemetek" DE mivelhogy egy szép fiú használta őt a lőgyakorlatához ezután a vele amúgy öszinte és komoly kapcsolatot kezdeményező fiúktól is azt várja hogy úgy nézzenek ki mint ez enevezett függetlenül attól hogy annak szándékai nem voltak oly nemesek hogy egylapon emlegessük a jószándékú kísérletezőkkel..

Miért?????



2011. nov. 9. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem várja el, hogy úgy nézzen ki, egyszerűen csak nem tetszik neki a komoly szándékkal közeledő srác.
2011. nov. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, hogy egyszerűen nem felszínes. Mert az is felszínes feltételezés, hogy minden szépfiú rossz, minden csúnya fiú jó.
2011. nov. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ésha pont azzal érvel hogy az előző barátjánál nem adja alább? igen barátjánál mert valahogy az emberek mindig fényezik az exüket.....nem azért mert olyan jó szájízzel van róla(hisz az nem is lehet az események tükrében)hanem ez ilyen kvázi dicsekvés hogy "hát nekem ilyen meg olyan szuper partnerem volt korábban szal minek adjam lejebb??!!" aki meg nincs tisztában a történet hátterével az nem is találna kifogást ezen a szövegen
2011. nov. 9. 23:39
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én még mindig kitartok amellett az érvelésem mellett, hogy nem tetszel neki. :)

A csajok ezt nem akarják a fiú szemébe mondani. Inkább kitalálnak mindenféle hülyeséget.

2011. nov. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nem tetszem neki? nemtom lehet de az is lehet hogy el sem gondolkodott azon hogy jóképű vagyok e.

ugyanis én csak arra kérdeztem rá hogy mi a zsánere,semmi több... a történetéről utólag persze levakartam a mázt,és felkentem rá a sztory árnyékosabb felét más csatornán jövő infók alapján.

2011. nov. 9. 23:48
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy azt gondolja, ha csak testet és libidót kaphat egy férfitól, az legalább legyen dekoratív.
2011. nov. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért van ez, MERT A JÓKÉPŰ PASIK MIND RIBANCOK, és a magadfajtád meg csúnyácska vagy mulyácska és nem biztos hogy nedvesedne rád...


Ezért mondja a lány hogy neki az a fiú tetszett volna, csak ugye minden jóképű ribanc...sajnos!

2011. nov. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
pedig ez tényleg így van, franc tudja az okát. Amiko ifjan őszintén, lángolva, verseket írva, szívemet kitárva közeledtem a nők felé, kigúnyoltak, lesajnáltak. Aztán elegem lett, lementem a dizsibe, pár hónapig néztem, hogy csinálja más - pofátlankodtam, tapperoltam, tiszteletlenkedtem, mindjárt jobban ment a csajozás. Végső soron én arra a következtetésre jutottam, hogy minden, de minden nő egy k.r.va, és semmibe veszik azt, aki tisztelettel, udvariasan közeledik feléjük, míg a bunkókért oda vannak. Elfogadtam, de innentől ne várja tőlem egy nő se, hogy hűséges legyek hozzá.
2011. nov. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!