Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan reagál(ná)tok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizcar kérdése:

Hogyan reagál(ná)tok, ha a párotok a rég elhunyt párja miatt sír és nem felejti el?

Figyelt kérdés

Tehát szerelmes belétek a kedvesetek, csak az előző kapcsolata haláleset miatt szakadt meg nem pedig szakítástól, érezni, hogy soha nem fogja elfelejteni. Emiatt mondjuk olykor sír is. Mondjuk havonta egyszer.


Ilyenkor mit csinál(ná)tok. Vigasztalnátok vagy hagynátok hagy sírja ki magát, miközben nektek fájna, hogy még gondol a rég elhunyt párjára.


DE titeket szeret csak így hozta az élet.


Én elfogadnám.


Ti?



2021. aug. 15. 17:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha kölcsönös a szeretet én elfogadnám. Esetleg kérdezd meg, hogy mit tudnál tenni, hogy neki jobb legyen
2021. aug. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 harebell ***** válasza:
100%
Nagyon nehéz helyzet. Szerintem természetes, hogy nem felejti el, ahogy az is, hogy néha még sír miatta. Ha köztünk amúgy minden rendben, én ezt elfogadnám, megérteném.
2021. aug. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Először is leszögezem, hogy teljesen normális, hogy nem felejti el. Nem is kellene sem miattam, sem más miatt, és az sem zavarna, ha néha szeretettel beszélne róla, és az sem, ha időnként, amikor valami rá emlékezteti, elsírja magát. Természetesen vigasztalnám. Egy halottra nem lennék féltékeny.

Viszont havonta egyszer sírni miatta, és ennél is többször elszomorodni... Én úgy gondolom, hogy ez azt jelenti, hogy nem dolgozta fel, valahol megakadt a gyászfolyamatban. Persze, vannak dolgok, amiket sosem lehet 100%-ig feldolgozni, nekem is eszembe jut olykor a mai napig mondjuk a lassan 6 éve halott apám, néha, évente egyszer el is sírom magam, amikor olyan dolog történik, de szerintem ez már az a szint, ami rátelepszik a mindennapi boldogságra. Főleg, hogy ahogy írtad, régen meghalt, nem 1-2 éve.

Amit én tennék, hogy megpróbálnám meggyőzni, hogy egyrészt beszélje ki a fájdalmát, másrészt akár keressen fel egy szakembert, hogy segítsen a túllendülésen.

2021. aug. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt csinálnám, ami neki segít.
2021. aug. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus segítségét kkérném neki.
2021. aug. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt átéltem....csak a másik oldalamon. Nem is azért sírtam igazán, mert...........~ Hanem azért, mert beleszerettem az uj páromba, és bűntudatom volt emiatt! Erre a pszichologus vezetett rá!


Küld el pszichologushoz.

Ha nem megy, akkor viszont ez szakitás. Szerintem...

2021. aug. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi van ha azért sír mert bűntudat van hogy vagy neki??
2021. aug. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly halt meg a párom. Azt a fájdalmat soha sem tudom elfeledni! Aki ezt nem érti meg az nem tudja mit éltem át! És hiányzik, sírni is szoktam utánna! Nem is tudom hogy hogyan tovább. Van egy kapcsolatom, de nem tudom szeretni, mert a szerelmem hiányzik!!! Még hasonlít is rá! Sokszor majdnem úgy szólítom, de vigyázok, hogy ne! Hiányzik! De a sírjához nem bírok menni, mert utánna sokáig nagyon rossz!
2021. aug. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Nekem a havi egy sírás és még több szomorkodás azt jelenti, hogy még nem tette túl magát nemcsak a haláleseten, hanem a kapcsolaton sem. Nyilván ha a halál évfordulóján megemlékezne róla meg évi párszor látnám rajta, hogy így visszajött pár emlék a másikkal kapcsolatban, nekem elfogadható. De ilyen gyakori kimutatása annak, hogy mennyire HIÁNYZIK a másik... nekem ez sok lenne. Az, hogy én jó vagyok búfelejtőnek, meg jó velem együtt lenni, az nem vigasztalna. Megérdemlek vki olyat, akinek én vagyok az első.
2021. aug. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Anya 20! éve halt meg, és apa néha még mindig sír miatta.


Tudod, amikor a másikat az életednél is jobban szereted és elszakítanak tőle váratlanul, visszavonhatatlanul, azt nagyon nehéz feldolgozni.

2021. aug. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!