Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban hogyan döntite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban hogyan döntitek el ki költözzön a másikhoz? Most van egy jó munkám ami jól fizet, szüleim háza mellett egy kis házam, párom hivatásos és ő munkás szállon él,ő nem szeretne hozzám költözni,de én sem oda,ti hogyan oldottátok meg?

Figyelt kérdés

2021. aug. 16. 09:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

mi az, hogy a parod HIVATASOS?? hivatasos mi?!


munkasszallora biztos nem mennek, ez meg viccnek is rossz. ha az egyik felnek van sajat lakasa, haza, altalaban eleggr egyertelmu a dolog, akkor hozza koltozik a maxik, akinek meg nincs. minek fizessetek mindketten, ha van lakas?! ott meg a rezsibfelezodik is, tehat mindenki jobban jar.


akkor szokott ez a tema necces lenni, ha mindket felnek van sajat lakasa, amit nem akar otthagyni. de ez ma magyarorszagon ritka.

2021. aug. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, ha senki sem akar a másikhoz költözni nincsenek igazi érzelmek, hagyni kell a fenébe. Egyébként te hogyan terveznéd egy munkásszálóra költözni? Remélem, sehogy. Hagyd a fenébe és keress mást.
2021. aug. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ha egyik fél se enged, akkor halott ügy. Én egy házat, karriert nem adok fel egy szolgálati lakásért/melós szállóért, ellenben egy hivatásos átkérheti magát más városba, nem nagy ügy. Tudom, mert én is hivatásosak mellett dolgozom, sok ilyen kérvényt láttam már. Nekik meló is megmarad, semmit nem kell feladni.
2021. aug. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Katona
2021. aug. 16. 09:14
 5/14 A kérdező kommentje:
Sajnos előbb egy sulit el kell végezzek hogy ott tudjak jó munka helyet találni, és utána mennék oda, de nem szívesen, viszont elveszíteni sem szeretném, és nem tudok dönteni
2021. aug. 16. 09:22
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Hagyd a fenébe. Ha a katonának jó ez a felállás, de nem lép semerre, pedig megtehetné, de te adj fel érte mi dent, aztán költözz a bizonytalanba... Hááát... Nem mennék bele. Lehet fél év múlva szétmentek. Nekem amúgysincs jó véleményem a hivatásos állományról. Aki karriert akar építeni, az s*gg nyaló. Ide-oda teszik őket, nincs éjszakájuk, nappaluk, hétvégéjük. Cigány élet az. Mintha kamionos feleség lennél.
2021. aug. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha az egyik félnek van saját lakása, jó munkahelye és egy stabil környezete, a másiknak meg jóval egyszerűbb lenne a költözés, akkor neki kéne inkább. Ha ő nem akar így se, akkor lehet nem vagy elég fontos neki, nem ér neki annyit a kapcsolatotok. Ezek után én nem dobnék el mindent miatta.

Amúgy rendesen beszélgettetek is erről vagy ő csak simán közölte, hogy ő nem hajlandó elköltözni, menj inkább te?

2021. aug. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ő nem akarja magát áthelyeztetni, nem akar máshol dolgozni, itt élni velem, mert abban a városban akar lakni de mivel 230km van köztünk valakinek költöznie kell, de egyikünk sem akarja feladni az életét.
2021. aug. 16. 10:29
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szakíts. Ne legyél pipogya.
2021. aug. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék vele szakítani csak nem tudjuk megoldani, én oda költöznék csak félek.
2021. aug. 16. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!