Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátom mellett nagyon megtetszett egy másik férfi?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok együtt a barátommal, de 1 éve távkapcsolatban élünk, mivel Franciaországban tanul.Nagyon szeretem, nem tudnám elképzelni, hogy elhagyom...ill. más lánnyal lássam őt. Kb egy fél éve beszélgetek egy fiúval, ķb heti 1× chaten, akinek tetszem. Az a baj, hogy nekem is nagyon bejön, el tudnám képzelni, hogy megcsókol stb....Ő is külföldön tanul, még messzebb, mint a párom. Decemberben haza jön ez a fiú...nem tudom mi lesz, elkerülhetetlen, h ne találkozzunk, mivel közel lakunk egymáshoz. Ez csak egy hirtelen fellángolás részemről és elmúlik majd? Össze vagyok zavarodva. Sokszor alig várom, hogy rámírjon...Sosem néztem rá más férfira, de Ő nagyon kíváncsivá tett


22/L



2015. okt. 17. 00:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, és beszéljétek ki a témát!
2015. okt. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tetro ***** válasza:
71%

" elkerülhetetlen, h ne találkozzunk"

ez azt jelenti hogy semmiképp sem fogtok találkoni.

probléma megoldva.

2015. okt. 17. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
# 2 Predikátumlogika Kapitány ismét megmenti a napot.
2015. okt. 17. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
*elkerülhetetlen, hogy találkozzunk
2015. okt. 17. 11:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Énis pont egy hasonló helyzetben vagyok most, csak kissé bonyolultabban, annyi különbséggel hogy én nem távkapcsolatban élek és a kiszemeltet is személyesen ismerem. Szerintem ez egy olyan helyzet, ami csak úgy van, később majd elmúlik, akár fellángolás, akár nem előbb utóbb ki fog hűlni, ha ésszerűen döntesz és nem találkozol a másik fiúval. Nem lesz már ami megfogjon benne. Viszont én nem ilyen vagyok, tovább szítom a tüzet és csak azért is érdeklődök a kiszemeltem iránt, pedig tudom, hogy soha nem lehet közöttünk semmi több okból is.

Ennek ellenére izgatja a fantáziámat, de a barátomat sosem csalnám meg vele. Ez az a dolog, amire nem tudnék folyamodni semmi esetben sem. Mégis jól érzem vele magam, keresem a társaságát, nem akarattal, belülről jön. Kissé kezd átalakulni a nagy vonzalom önsanyargatássá. Dehát ez vagyok én, a buta, aki nem lép.. szerintem ha tudod minnél előbb gondold át és időben döntsd el melyiket szeretnéd jobban!!! Úgyis felerősödik benned előbb utóbb, hogy ki iránt érzel szenvedélyt, mert ha az nincs, szerelem sincs!!! Ha szereted a barátod ne találkozz mással, akit el tudnál képzelni magad mellett, mert csak mégjobban megkedveled... Ha viszont már most látod, hogy jobban meglennél a másik sráccal, a barátoddal ne szenvedj tovább. Ez csak jó tanács, tudom, hogy nem könnyű, de én már túl vagyok a személyes találkozáson, és egyre jobban várom a továbbiakat. Lassan beleőrülök ebbe a kettős érzésbe :SSS

2015. okt. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindig más kell...
2015. okt. 18. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
Hihetetlen,hogy a mai lányok mennyire nem bírnak a vérükkel.. én fiú létemre ha van párom eszembe se jutna más lánnyal foglalkozni,szerintem ennél aljasabb dolog nincsen amit csinálhat valaki a párjával,távolság ide vagy oda! és még képes vagy azt mondani a barátodnak,hogy szereted gondolom. komoly bajok vannak a mai generációval.
2015. okt. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!