Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig megértő az ember,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig megértő az ember, meddig áll a masik mellett és vár szeretetböl? Honnantól számítódik ostobaságnak?

Figyelt kérdés

Ha a másiknak nagy hangulatingadozasai vannak, amiktől esetleg bunkó a másikkal, vagy ha kisebb időre nélküle akar maradni, ne beszéljenek, ne nagyon írjanak.


Meddig lehet az a másik megértő, meddig viselje el?

Mikortól lesz túl naiv és ostoba ha így lesz?



2018. jún. 11. 10:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Jajj hát én csináltam ezt két évig pedig nagyon provokált végig. Minden az én hibám volt ha rossz napja volt,, többször rám vágta az ajtót és elment mert felidegesítettem ( nem hisztivel hanem mondjuk a papucsa nem ott volt ahova tette és.azt mondta biztos azért pakoltam el mert pasi volt nálam...) én meg szerelmesen mindig vártam utána, hogy lehiggadjon. Én egy jófej türelmes cuki vagyok. Lánykérés volt, eljegyzés, majd vettünk egy közös lakást ahova kénytelen voltam egyedül költözni mert úgy döntött, nem alkalmas erre. Utána még vissza akart jönni de csak szerelmesnek lenni, mikor nem ment, letiltott mindenhonnan. Hát te ne legyél ilyen türelmes szerintem.
2018. jún. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akar megoldást találni erre helyzetre, akkor ostobaság várni rá.
2018. jún. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez szimplán önzőség.

Hiába a hangulatingadozás, nem viselkedek így valakivel, akit elvileg szeretek.

2018. jún. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A cimkék ellentmondásossága alapján fogalmam sincs.
2018. jún. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
az ilyet hagyni kell a fenébe. akkor is ezt csinálná ha járnátok. kikészítene idegileg. nekem ugyan ne zongorázzon senki az idegeimen. neked is ezt javaslom. persze becsapós a dolog mert pont amiatt, hogy ezt csinálja, vonzó a személy, mivel mindig kétségben tart, ezért folyton vágysz rá. az ilyenektől óvjon az isten.
2018. jún. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Amikor biztositani akarok es elmondom mennyire fontos és kitartok, a reakcio minden esetben ugyanaz: na majd kivancsi vagyok meddig.
2018. jún. 11. 12:07
 7/11 anonim ***** válasza:
mondom, hagyd az ilyet. lelki sérült. ne foglalkozz vele. keress egészséges lelkületűt. vagy szenvedj mellette míg meg nem unod. akkoris te leszel a hibás. mindenért. mindig.
2018. jún. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Na ilyenkor kéne azt válaszolnod, hogy "Ha így folytatod, akkor valóban nem sokáig!


Csak azért nyavalyog, hogy folyamatosan megerősítsd őt! Belőled nyeri az önbizalmat. Ha néhányszor úgy válaszolsz neki, ahogyan nem várja, ki fog józanodni. Ne simogasd a lelkét ilyenkor, mert az csak olaj a tűzre! Pont ezt várja.

2018. jún. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Párom bipoláris, így ezt napi szinten tapasztalom. Sajnos nem tudom meddig bírom. De nem mehet rá a saját boldogságom, egy életünk van, nem áldozatjuk fel mindig. Akkor hol maradunk mi?
2018. jún. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Felejtős... ebbe tönkremész nemsoká.
2018. jún. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!