Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen helyzetben mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben mit lehet mondani?

Figyelt kérdés

10 alkalmas testsúly csökkentő kezelést nézett ki magának 120ezerért barátnőm.

Én úgy gondolom hogy ettől önmagában csodát várni nem lehet ha nincs lényegi elhatározás és változtatás. Ő pedig olyan hogy bármit megvesz de mozogni ne kelljen és a kaján változtatni. A baj hogy zöldséget és gyümölcsöt ritkán eszik illetve este későn vacsorazik sokszor ( van hogy későn ér haza)


Orvosi vizsgálaton volt ahol találtak vlmi rezisztenciát de még kellenek vizsgálatok, de ennek tudatában se csinál semmit hogy tudja baj van ( mondjuk nem eszek későn vagy csak vizet iszok ..)


Én először az étkezésen valtoztatnek és mozgást vezetnék be DE ha betartanám és mégse vezetne sikerre akkor esetleg megprobálnám mellé a kezelést.


2021. aug. 16. 17:05
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
100%
Sajàt pénze?
2021. aug. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

Nyomhatja bele a pénzt , de amit te is keresel èletmódvàltàsnak hívják .


Sajnos ameddig nem jön rá, hogy lemondàs nèlkül nem fog menni , addig inkább csak a pènzèt ègeti a kalóriàk helyett

2021. aug. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Miután évek óta vinnyogsz, hogy kövér és nem kívánod, szerintem örülj neki.
2021. aug. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%

#2 voltam


abbahagyja úgy is visszahízik

Mindegy ha kidobja a zst

2021. aug. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Tènyleg kèrdező, fejezd már be a barátnőd ba.. tatását. Ha nem csinál semmit az a bajod, ha meg foglalkozik vele, akkor meg az, hogy mièrt úgy.

Biztosan hatásos lesz ez a kezelès is, ès lehet elindul valami, ami majd fellelkesíti, ès más módon is oda fog figyelni.

Jó amiket mondasz, persze inkább igyon vizet, ne egyén kèsőn, meg járjon el mozogni. Ezek viszont 2 állás mellè már nehèzkesebben beillszthető, ès lassan hoznak csak változást.

Hagyd már egy kicsit bèkèn, hadd csinálja azt amit kigondolt, nem kell állandóan elvenni a kedvèt, mert te jobban tudod.

Igen, pènzbe kerül... de szerintem megkeresi ő a rá valót bőven a 2 állásával.

2021. aug. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%
Milyen kezelés ez pontosan?
2021. aug. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
120k-ból sok csokit lehet venni 😁
2021. aug. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
Ha a valamilyen rezisztenciát megállípították akkor gondolom mondták neki, hogy rá minden egyes gramm szénhidrát tízszeresével hat, ha nem akar akkora röfiként élni, mint az állat akkor gyorsan hagyja abba. Nagy súllyal nem lehet mozogni jól mert szétveri az ízületeket DE kajával simán 2-3 hónap alatt lecsúszik egy tizes.
2021. aug. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Még pontos diagnózis nincs, de megy tovább..csak annyit mondtak hogy valószínű rezisztencia lesz
2021. aug. 16. 18:59
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
És szerinted a gyakorin való rendszeres vinnyogásod a barátnődről és a kövérségéről majd lefogyasztja? Ha lusta mozogni, akkor lusta mozogni. Ezen te a rendszeres degradálásával sem fogsz tudni változtatni. Ha ennyire nem tetszik, akkor szedd a sátorfádat, aztán keress másik nőt. Ehhez viszont nem vagy elég férfi, csak egy szintén lusta here. És te nagyon is élvezed, hogy állandóan degradálod. Na ez az undorító, nem a kövérsége. A csaj is hülye, én már rég seggberúgtalak volna a helyében.
2021. aug. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!