Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar komoly párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar komoly párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Több hete ismerkedek egy lánnyal. Ő 27 éves. Nagyon okos, vicces, kedves lány. Saját lakása van, autója. Jó munkája. Van sok barátja akikkel összejárnak, nyaralnak stb. Szóval jó élete van. Annyi, hogy nincs párkapcsolata. A beszélgetésünk kezdetén már elmondta, hogy nem akar jelenleg párkapcsolatot. Találkoztunk már többször, de egy jó beszélgetésen kívül semmi nem történt. A beszélgetések alatt az is kiderült, hogy van neki egy olyan haverja akivel néha-néha lefekszik. Ilyen barátság extrákkal dolog, ami majdnem 5 éve tart. Ismerem azt a srácot, mindig is ilyen nőcsábász volt, rengeteg nővel volt már. Nyilván erről tud a lány is, de őt ez nem érdekli. Számomra felfoghatatlan, hogy miért elég neki ennyi, mikor lehetne egy normális párkapcsolata is.
2021. aug. 17. 22:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem mindenki tud elköteleződni. Ő legalább bevallja, és nem férjhez megy, hogy aztán szétcsalja a férjét.
2021. aug. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

1. szereti a szexpartnerét

2. nehezen köteleződik el, nem megy neki a párkapcsolat

3. szimplán nem akar kapcsolatot.


A pontos okát csak ő tudná megmondani.

2021. aug. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
34%

Hát nem tudhatjuk.Nekem mindössze az ilyen nőkről nem kifejezetten az jut eszembe,hogy okos,hanem,hogy olcsó és hagyja magát kihasználni ilyen undorító nőcsábász pasiknak.A valóban okos és normális nők hidd el,nem ilyen kapcsolatokról híresek.

Szóval nekem első olvasásra így tűnik.

Kalandor,nem akar magának állandót,jobban tetszik neki,ha végigmennek rajta az ilyen pasik és semmi több.

2021. aug. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
27%

Majd ha szètkurtàk bandàban, kiélte magàt, lelóg a melle zsírpárnás lesz, lógó hassal, löttyedt seggel akkor majd komolyat akar.

Na akkor lesz esélye a komoly pasiknak is.

2021. aug. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Fülig szerelmes a szexkapcsolatába, ezért másban semmi se fogja meg.

Hagyd a nőt, ebből akkor is csak sírás lesz, ha összejöttök.

2021. aug. 18. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Noren1989 ***** válasza:
94%

Szerintem meg szimplàn képtelen felelősséget vàllalni egy kapcsolatért. A jelen életében vélhetően minimàlis a lemondàs, nem kell kompromisszumot sem kötnie. Kiélvezi.


Ha te ebben nem akarsz egy porszem lenni, inkàbb most külld el, mielőtt belehabarodsz.


#eltérőéletszemlélet

2021. aug. 18. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szexpartnerbe szerelmes.

Vagy szimplan te nem jossz be neki.

2021. aug. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Noren1989 ***** válasza:
100%
*küldd
2021. aug. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Haver mindig talonban van, te meg nem tetszel neki annyira. Független csaj, megvan mindene. Majd ha akar családot, lesz. Most nem akarja feladni az önállóságát.
2021. aug. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%

Lehet rossz tapasztalatai vannak.

Én is hasonlóképp vagyok vele. Nem akarok kapcsolatot. Nem akarok beköltöztetni egy pasit se a házamba. A legutolsó pl a ház urának képzelte magát, én pedig a saját házamban megtűrt személynek éreztem magam. Nem akarok alkalmazkodni, lemondani dolgokról. Ne uralkodjon, okoskodjon, nyomjon el senki se..

Jobb kapcsolat nélkül az élet.

2021. aug. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!