Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátom külsőleg elhagyta magát?

Figyelt kérdés
Már nem borotválkozik annyit, mint régen, mikor összejöttünk. Valamikor már este a fogát sem mossa meg. Már valamikor gyűrött ruhában jön el hozzám. Mikor összejöttünk, nem ilyen volt, különben össze sem jöttem volna vele. Ez nem kicsit kiábrándító számomra.
2021. aug. 18. 15:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én hiába mondtam a férjemnek, nem tesz magáért semmit. Jó van az úgy is...
2021. aug. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Kár zsarolni, meg játszmázni. Ha változik is, pár napig lesz így. Aki ilyen, az ilyen is marad. Aztán jöhet az undor és a kiábrándulás. Tapasztalat.
2021. aug. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Az exem, amikor így elengedte magát és megjegyeztem, hogy nem ártana fogat is mosni néha, akkor még rám is fújt egyet, hogy jobban érezzem. Aztán röhögött. És nem egy kisgyerek volt. Vastagon az egyik oka, hogy ex lett. Ezzel te nem csinálsz semmit.
2021. aug. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló esetben (tavaly, covid eleje, HO) a férjem prasnyult teljesen el. Megmondtam, hogy nem bírom tovább, vagy megfürdik hosszan és rendszeresen, vagy nem fekszem le vele.
2021. aug. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Fürdeni fürdik, meg sose büdös, de ezek a dolgok amiket leírtam azok zavarnak.
2021. aug. 18. 22:06
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mos fogat, az ugyanolyan undorító. Akit én ismertem, szintén így volt. Fürdeni napi 2x is, de a fogmosás? Hát, azt nem. Okádék.
2021. aug. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Pedig milyen szexi lehet, amikor az ezer napos, lepedékes, büdös pofájával csücsörít. Igényesség megvan ott is, ha hagyod. Ha meg véletlen Balázs a neve, lesz rosszabb is. xD
2021. aug. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!