Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig a lúzereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a lúzereket vonzom magamhoz?

Figyelt kérdés
Általában mindig az olyan pasikat vonzom be akik lúzerek nem gondolkodnak komolyan gyerekesek cigiznek vagy éppen isznak idegbetegek nem lehet velük jövőt tervezni. Vagy pedig szórják a pénzt és nem becsülnek meg. Csak a hibákat keresik bennem de ha megmondom az igazat a szemükbe akkor nekik áll feljebb és csak támadni tudnak visszapofázni. Nem látják be akkor se ha nincs igazuk. Nem tudom miért van ez így hogy én soha nem lehetek igazán boldog. Vajon mit rontok el?
2021. aug. 20. 17:59
 1/9 Lachesys ***** válasza:
90%
Pl azt, hogy leallsz velük. Normális nő az ilyeneknek esélyt sem ad.
2021. aug. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Nehogy azt hidd, hogy jobbat érdemelsz.
2021. aug. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kb., mint az első válaszoló.


Minden alkalommal, amikor leállsz egy olyan sráccal, akiről látod, hogy nem fog működni (gyerekes, cigizik elég gyorsan kiderül), akkor rengeteg lehetőségtől fosztod meg magad (mondjuk heti 1-2-3-tól), amikor olyan férfiakkal találkozhatnál, akikkel ki tudna valami alakulni.


Ráadásul ki is égsz kicsit és sok idő ezt kipihenni.


Kicsit olyan, mint az álláskeresés. Van aki amint érzi, hogy kiégne, még jó referenciákkal, amikor büszke arra, amit elért, elkezd állást keresni és van, aki megvárja, amíg kiég, aztán vár még egy kicsit és utána elvállalja a legelső állást, amire felveszik. Persze mivel neked kell fizetésigényt mondani, ezért az első alapból magasabbat mond, mert max. marad a jelenlegi helyén, a második meg mindenképp el akar jönni, úgyhogy csak legyen valami alapon alacsonyabbat. Szerintem kb. ezt csinálod te is. Ne gyere össze olyan sráccal, akiről tudod, hogy nem fog működni, hanem várj ki valakit, akivel lehet tervezni.

2021. aug. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell magadhoz minden Isten barmát közel engedni egy kis szeretetmorzsáért cserébe, ahogy előttem írták is. Kicsit jobban nézd meg az embert, aki kopogtat nálad, mielőtt beengeded.
2021. aug. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15%
Mert lúzer vagy.
2021. aug. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
18%
Cigit hogy lehet egy lapon emliteni az ivással?
2021. aug. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Van egy pár tippem:


1. Szereted megmenteni az embereket. Én is. Alapvetően gondoskodó típus vagyok, és az elején szeretek is gondoskodni másról, de utána borzasztó, hogy nem tud úgymond felnőtt emberként funkcionálni. Még a szexuális vágyat is kiöli belőlem egy idő után.


2. Nagyon sietsz, hogy találj valakit, nem tudsz szingli lenni.

2021. aug. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit olyannak tűnik, minthogyha neked ez lenne az életfeladatod, hogy megleckéztesd a renitens pasikat.
2021. aug. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
42%

Ez a bevonzás duma egy nagy ordas kamu!

Nem bevonzod,hanem normális csávót gondolom észre se veszel.

Hanem ezek a nyikhaj nyomulós arcok jönnek be neked.A menő csavók!Kb ezt szoktak mondani gyűjtőfogalomként az ilyenekre.

Dehát neked ezek tetszenek!Szeresd őket szépen ahogy vannak!

2021. aug. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!