Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a párotok bekamerázná a szobát a tudtotok nélkül?

Figyelt kérdés
2021. aug. 20. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Mehetne is a rendőrségre dicsekedni, főleg, hogy az én otthonomban élünk. Úgy vágnám ki, mint a macskát szarni.
2021. aug. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
:D miért csinálta? Kivágja a biztosítékot
2021. aug. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Én örülnék neki.

F

2021. aug. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Biztos, hogy kivágnám, de előtte azért megkérdezném, hogy mégis mire volt jó.
2021. aug. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Szakítást követően feljelentés lenne belőle, és mindent megtennék, hogy a lehető legkeményebb ítéletet hozzák meg ellene.
2021. aug. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kirugnám a csába.
2021. aug. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én feldarabolnám a testét es a varjakkal etetném meg.A rokonaira gyújtanám a házat és megmérgezném a jószágait!A munkahelyét is felgyújtanám hogy mindenki benn égjen akit ismer!
2021. aug. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy szakítanék vele. Ha az én laksomban csinálná, akkor még rendőrségre is mennék.
2021. aug. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!