Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismertem egy pasit és az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy pasit és az elmult 3-4 napban. Különösebb vonzalmat nem éreztem iránta meg nem is tünt fel, h esetleg ő akarna-e vmit. A haverja oda jött hozzám hogy h xy szeretne kérdezni vmi. Aztán a srác zavartan mondta h "mi? én nem" és elment.

Figyelt kérdés
Később egy másik srác miatt nagyon ki volam bukva és oda jött megölelt, kérdezgette mi bánt, de először nem mondtam neki semmit, de nem adta fel. Végüls elmondtam neki körvonalakban és ő azzal poénkodott hogy most megy és megkeresi és ad neki egy pofont. Na ebből a kis beszélgetésből lett egy 4 orás beszélgetés és végül egy szobában egy ágyban "aludtunk". végül megcsokolt és többet is akart volna de mivel nem csak ketten voltunk így nem lett belőle semmi. Reggel pedig mindenki a mi szobánkba jött be és elkezdtünk pakolni mert mentnk haza. De reggel meg mintha kicserélték volna. Igaz h semmit nem aludtunk és már 24orája fent voltunk, de alig szolt hozzám. Aztán elmentünk és semmi. Ez történt 1- másfél napja. Szerintetek csak le akart fektetni?
2010. aug. 29. 23:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? (Csak tippem van.) Amúgy szerintem igen, csak annyit akart, vagy gondolta haverkodik, aztán ha összeön, akkor jó, ha nem akkor meg jó volt veled beszélgetni, de nem úgy tűnik, hogy ő hosszabbra gondolná veled és szerintem azért is volt olyan hűvös másnap, hogy ez egyértelmű legyen.
2010. aug. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én 20 ... és értem... hát köszönöm vhogy én is így éreztem...
2010. aug. 30. 00:00
 3/3 A kérdező kommentje:
lassan 2 hónapja együtt vagyunk!:) mégis csak akart vmit :)
2010. okt. 22. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!