Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ebből még pozitív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből még pozitív végkifejlet?

Figyelt kérdés

A barátommal lassan egy éve együtt vagyunk

Volt pár vita ezalat, de meg tudtunk mindet oldani, gondolok itt féltékenység, részéről elején, utána az én részemről.

Alkalmazkodnunk egymás elvárásaihoz, de elég sokat ellenőrizzük egymást, most már főleg én őt, és az történt, hogy mostanában inkább alszunk egymás mellett, se én nem kívánom őt, se ő engem. Az elején elég sok szex volt, de mára sokkal kevesebb alkalom és ha kezdeményez is, akkor is az az érzésem, hogy “ illemből” teszi, mert már eltelt pár nap az utolsó együttlét óta. Régen folyton állt a farka most meg ajánlja, hogy “állítgassam”, stb

Ennek itt a vége? Vagy ez csak egy fázis?



2021. aug. 23. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Ha egy év után ez van, akkor ennek vége 🤷‍♂️
2021. aug. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem ez normális. Attól függ persze, hogy milyen a munkakörötök, de ha nagyon stresszes, sokat dolgoztok, akkor gyorsan be tudnak állni a szürke hétköznapok...
2021. aug. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nincs stresszes munkakör egyiknek sem
2021. aug. 23. 22:14
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt a bizalmatlanság miatt halott ez a kapcsolat. Miért ellenőrizgeted?
2021. aug. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennek vége, de véletlenül se gondolod, hogy miatta vagy azért mert "nem illetetek össze" azért van vége, mert hülyén idiótaként viselkedsz kisanyám.
2021. aug. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Alkalmazkodnunk egymás elvárásaihoz, de elég sokat ellenőrizzük egymást, most már főleg én őt"


Talán okod is lehet. Sose tudni. De ha alapból

féltékenykedik valaki, előbb-utóbb az mondja a

másik, hogy úgyis mindegy: hű vagyok, akkor is féltékeny, megcsalom, akkor is. Hát akkor megcsalom.

Lehet, hogy van egy mellékág?

2021. aug. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%

Ez fura, mi 2 év után is rendszeresen szexelünk, nem vagyok egy bombázó, sőt, de ha csak a hasára hajtom a fejem és úgy nézünk sorozatot, már rá kell szólnom hogy igazítsa meg a ... mert nyomja a fejem :D

Nem mondom hogy veszve van a ti esetetek. Van akinek a kevés szex is elmegy, de ha neked ez nem felel meg, akkor beszélj rola. Ha nincs változás, jobb olyat keresni akivel összeilletek 😅

2021. aug. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

azért nincs szex, mert egy korlátozó, hisztiző, féltékenykedő, ellenőrizgető házisárkány vagy már fiatalon. ezt senki nem tolerálja hosszútávon és bizony a vonzalmat, libidót is meggyilkolja, ha azt érzi az ember, hogy olyan mintha az anyjával élne.


been there, done that... csak azért mondom, mert ugyanilyen voltam és 1 kapcsolatom emiatt lett kuka még 18 évesen.


pszichológus, önismeret, sok sok hónapnyi idő és pénz rááldozása, hogy javulj. máskülönben nem fogsz, a gyakori nem fogja megoldani a problémáid, a faszid meg elfog hagyni, tök jogosan.


23L

2021. aug. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

8# nak igaza van.

Sikerült kiherélned a párodat.

Ehhez azért kellett egy csomó idő es energia!De te kitartó voltál,gratulálok!!

Elárulok egy titkot.

Habar az a fáma járja,hogy elég széttarni a combokat és már áll is a répa,ez nincs így.

Ha lelkileg odab.szol egy férfinak,akkor attól is elmegy a kedve,hogy rádnézzen,nemhogy lefeküdjőn veled!

De nem baj.Majd megtanuljatok legfeljebb mindenki a maga kárán,hogy a fizikai vonzalom nem elég motiváció!Kell a lelki kapocs,kellenek a belső ertékek-ahogy szokták szajkózni sokan.

Ja..oppá--

De hiszen ezt is akarjátok nem?

Akkor meg mit értetlenkedsz?

2021. aug. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, elbasztad, kár erőltetni.
2021. aug. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!