Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Így, h szeret, és fájdalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így, h szeret, és fájdalmas neki a szakítás van még rá esély, h kibéküljünk? Mit tehetnék én a boldog végkifejlet érdekében? / A, , semmit ", , , már semmi esélyed ", és ehhez hadonló negatív kommentek nem érdekelnek! / Pozitiv kommenteket várok!

Figyelt kérdés
A párom azt mondta, h nagyon szeret engem, de már torkig van velem, nem akar szakitani, de nem lát már rá esélyt, h abbahagyom az állandó veszekedésemet, kötekedésemet...
2020. febr. 10. 22:17
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Nincs esély. Ui. ha egyedül lesz, akkor fog rájönni, micsoda jó dolog, hogy senki nem veszekszik vele, békesség és nyugalom veszi körül.

Tudom, nekem is volt ilyen barátnőm. Ott ő dobott, én próbáltam visszahódítani.... aztán szépen rájöttem, hogy mennyivel jobb a békés egyedüllét.


Neked egyetlen esélyed van: változz meg, hogy a következőt ne mard el magad mellől.

2020. febr. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A remény hal meg utoljára! Hajrá! Változtass!
2020. febr. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hiába akarsz pozitív szavakat hallani, ebben az esetben csak rajtad múlik, hogy számodra pozitív lesz-e a végkifejlet. Ha te is elismered, hogy te magad vagy a hibás, és ok nélkül kötekedsz és vitázol, akkor bizony neked kell megváltoznod, változtatni a viselkedéseden. Kapd össze magad, míg a párod úgy érzi, hogy valamennyi esélyed még megmaradt. Mert mihelyst ezt fejben felismeri, nincs visszaút és tényleg szakít veled.

Egyébként miért veszekszel vele? Miért kötekedsz?

2020. febr. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi szokott lenni a probléma? Min szoktad felhúzni magad?
2020. febr. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ahelyett, hogy elvárd, hogy a lelked simizzük, inkább használnás az időt, hogy változtass magadon. Megmondta, hogy tele van a puttonya veled. Mégis mit vársz?!

31n

2020. febr. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Szóval hazudjunk neked.... Az még is, mire jó neked??
2020. febr. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

“ negatív kommentek nem érdekelnek! / Pozitiv kommenteket várok!”


Tehát nulla önismereted van és önuralmad ezáltal, ergo hazugságot akarsz hallani. Oke.

Akkor a párod sosem hagy el és mindig szeretni fog. Ne változtass semmin, te igy vagy jó és kiforrott. Kompromisszumot a párodnak kell meghoznia, neked nem, mert ez így fair.


De ha igazat akarod hallani, tanulj önismeretet. Jöjj rá mibajod, miert kötekedsz, és dolgozz magadon. Nem csak sminkelni kell tudni a külső burkot, hanem belül is fejlődni kéne... egy kapcsolat pedig erre a legjobb terep. Ha ezt sikerül felismerned. A társ kapcsolat pedig TÁRS kapcsolatról szól. Együtt vagy valakivel akivel megosztod az életed, döntéseid, céljaid. Óhatatlan a közös nevezőre hozásnál, hogy dolgoztok mindketten rajta. De ha egyoldalú ez a munka és a párod belefárad abba, hogy csak ő te bele, te meg csak hisztizel, úgy sajnos kénytelen lesz tovább lépni. Hidd el tudom miről beszélek. Én is megerőltettem magam, akkor neked is menni fog...

2020. febr. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%

“ negatív kommentek nem érdekelnek! / Pozitiv kommenteket várok!”

Továbbá valószínűleg az ilyen makacs buta hozzáállásból van elege, mint amit itt bemutatsz. Bármi konfliktus van, vele is ilyen egyildalúan kommunikálsz? Nem érzed tényleg azt, hogy ez nem fair? :D

2020. febr. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
Nem. Enis szakitotta mar ugy sracca hogy nagyon megviselt meet amugy szerettem de nem ment a kapcsolat es nagyon elegem volt. 1 honapig szenvedtem, sirtam, depresszios voltam (szószerint. Allandóan aludtam) de 1 percig nem jutott eszembe h9gy meggondoljam magam. Mert nem lett volna ertemme. Eletem legjobb dontese volt.
2020. febr. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A hisztis, mindenért őrjöngő, indokolatlanul kötekedő nőktől nagyon gyorsan megszabadultam. Nem az értelmes vitával van bajom, sőt, nagyon is szeretem, ha egy nő kiáll az igazáért, van önálló, néha az enyémmel szemebeforduló véleménye, amit kifejezésre is juttat, de amikor pitiáner dolgokért sipítozik, hiszériázik, vagy akár másokkal arrogáns ok nélkül, azt nagyon rosszul viselem.


Az ilyen nőnek vagy egy papucs való, aki élvezi, ha leugatják, parancsolnak neki és megalázzák, vagy egy nagyon domináns, maszkulin férfi, aki néha lekever nekik egy pofont vagy odanyomja a falhoz, megmondja, mi lesz, és akkor a nő észhez tér egy időre.


Én ezek közül egyik sem vagyok, ezért inkább elmenekültem tőlük.

2020. febr. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!