Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok a barátotokkal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok a barátotokkal, ha kevés pénzt keresne?

Figyelt kérdés
Nem a legújabb kocsija van, és bár tiszta ruhában jár, de nincs olyan sok ruhája, tehát a barátomon nem látni ilyen menő cuccokat pl. Tommy Hilfiger póló. Havonta 230 ezret keres. A szüleim is azt mondják, ezzel a férfival semmit nem fogok érni. Voltam náluk, és a házuk sem éppen a mai divatnak megfelelő, valahol régi szekrényeik vannak.
2021. aug. 23. 22:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Hát ha a pénzre buksz, akkor jobb ha nem is húzod a dolgot. Nem könnyű az aranyások élete..
2021. aug. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%

Mért, ti milyen anyagi körülmények közt éltek és mi az, amit "el kéne érned ezzel a férfival" a szüleid szerint?

Huszonéveitek elején járhattok, ha még a szüleitekkel laktok.

Te mennyit keresel és milyen bútoraid, autód van?

2021. aug. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem én bukok a pénzre, a szüleim nincsenek megelégedve a barátommal, mindig szapulják őt, pl. amiatt is, mert nem olyan sok ruhában jár.
2021. aug. 23. 22:19
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
Ha ezt a kérdést feltetted, akkor szerintem megvan a kérdésre is a válasz...
2021. aug. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
17%
Hacsak mellette nem jár valami jogi, ájtí, vagy orvosi egyetemre, akkor 1000-ből 999 csaj lekoptatná a srácot.
2021. aug. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%

Egyébként elárulom, hogy junior mérnökként sem adnak egetrengetően többet. Gondolom korban ott vagytok, ha még a szülők mondják meg a tutit.

Azért megnézném hogy a szüleid egy 40 pasit tolnának rád csak mert jól keres és már van háza. Te meg mennél mert hát ők ezt mondták.

2021. aug. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
97%
Jó házasság titka a modern szekrények 😄
2021. aug. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
66%
Mondjuk az is opció lehet, hogy folyamatos ösztönzéssel és támogatással jobb munkahelyre megy az illető.
2021. aug. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 árokpart ***** válasza:
95%
Jézusom!!!!!!!!!!
2021. aug. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
51%
Össze sem jönnék vele. Elvárom, hogy kb, annyi pénzt keressen, mint én.
2021. aug. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!