Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen sok fura apróságokért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen sok fura apróságokért szakítanátok a barátotokkal?

Figyelt kérdés

Valószínűleg, senki nem maradna ilyen emberrel, viszont nagyon érdekelne a tapasztalataitok és a véleményetek. Hogyan tornáznád vissza az önbizalmad a szakítás után? Hogyan bíznál újra valaki másban?


Mindjárt felsorolom a dolgokat csak még megemlítem, hogyha ellentmondanál neki, akkor te lennél a rossz és olyanokat vágna a fejedhez, hogy: "sokkal jobbat érdemelnék" vagy "bezzeg az a lány ilyet nem csinál" vagy "minden ember követi a tanácsaim, mert én különb vagyok a többi embertől" stb..


Szokásai ezek lennének:

- beszélhetnél férfiakkal, de érezteti veled, hogy egy szuka vagy, ha ilyet teszel

- beszélhetnél emberekkel, de folyton azzal nyaggatna téged, hogy miért van szükséged másokra, ha ő itt van neked

- ha youtube videók alá kommentelsz, akkor az már milyen idióta dolog...

- "anyádat remélem, nem ölelgeted és ne legyél sokat egy légtérben a többi családtaggal sem"

- ne húzz fel olyan rövidujjút, ahol kilátszik a hónaalj, ne viselj bikinit

- "örülnék, ha nem mosolyognál emberekre"

- "ha elkezdesz vitatkozni, akkor letiltalak pár napra az interneten"

- "ne vágd le a hajad meglepetésből vagy kopaszra nyírom a fejem"

- közös kasszát követel, úgy, hogy nem törekszik arra, hogy munkát találjon

- belerángatna veszélyes aktusba (óvszer nélküli aktus vagy látja rajtad, hogy nem szeretnéd lecumizni, de őt nem érdekli)

- fiatal lányokkal beszélgetne, férfiakkal soha

- sírnál percekig, ő nem tenne semmit érted, esetleg néha a legvégén odaülne hozzád és a vállát a tiédre rakná

- "bezzeg, ő segít nekem és ő ezt is jobban csinálja tőled" - egy lányt dicsérgetne, akivel megcsalt téged, mert "kiérdemelted"

- a sikereit eltúlozná, pl: megmentett egy kistojást egy kígyófészekből 7 éves korában és ilyen sztorikat mesélne elég részletesen vagy pl azt állítaná, hogy emlékszik a születésére

- 1 nap alatt váltakozna a hangulata: pl: reggel nagyon romantikus, este már csúnyán beszélne hozzád vagy ignorálna, de minden tettét rádkenné, mert csakis te vagy a bűnös

- betegnek állítana téged be, képes lenne elhitetni veled, hogy te nem vagy normális és a családodnak is szólna erről

- a hazugságait mindig kimagyarázza, már te sem tudnád azt, hogy kinek van igaza

- visszanyalogatna téged vagy zaklatásig fajulna a visszaszerzésed

- viszont ő tudna a világ legkedvesebb és legszerethetőbb embere lenni, a szavak mestere, vonzó ember, mindenről lenne véleménye, gyorsan barátkozós, nem mutat félelmet, intelligens, magabiztos, megbízhatónak tűnik, az elején még segítőkész is.


Sokáig tudnék még írni, de nem tartalak fel titeket tovább.



2020. okt. 19. 18:26
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Ezek egyenként is indokolják a szakítást.
2020. okt. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%

Ezek nem "fura apróságok", ez módszeres lekorlátozás.

Úgy dobnám ki, hogy a másiknak a lába se érne a földet.

2020. okt. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
97%

viszont ő tudna a világ legkedvesebb és legszerethetőbb embere lenni


Ha egy ilyen lista után ezt írom róla, akkor megérdemlem én is ezt a f*szkalapot, mert nálam sem lenne minden rendben. Normális vagy? :D

2020. okt. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
Ez biztos hogy nem normális, beteg.. Persze hogy otthagynám
2020. okt. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül önmagában is szakítóok mindegyik. Azt az energiát, amit erre a szardarabra fordítasz inkább fektesd terápiába, ha képes vagy ezt elviselni, akkor nagy szükséged lehet rá.
2020. okt. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
3# csak szerettem volna egy kis pozitívumot a végére írni. :P
2020. okt. 19. 18:32
 7/40 A kérdező kommentje:
5# szakítás lett a vége. Teljesen tönkretett. Csak kiírtam magamból, hogy jobb legyen a lelkemnek, hogy tényleg nem hibáztam, mert többször átmosta az agyamat.
2020. okt. 19. 18:34
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Én a vitatkozásig jutottam el. Ezek nem apróságok, hanem egy kretén a barátod. Nem is értem miért vagy vele.
2020. okt. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
90%
Az ilyen fajta emberektől menekülni kell, vagy tönkre teszi az életedet. Komolyan nem vetted eddig észre?
2020. okt. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
97%
Esélyes, hogy nárcisztikus emberről van szó, a leírás alapján stimmel a viselkedés. Nagyon jól tetted, hogy szakítottál, egy percig se hidd azt, hogy hiba volt. Szerintem keress egy szakembert és beszéld át vele is, rávilágíthat olyan dolgokra, amikkel a jövőben sokkal hamarabb kiszűrheted az ilyen embereket.
2020. okt. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!