Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor tanultatok meg főzni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor tanultatok meg főzni? Mit tennétek? Kort nemet is írjatok!

Figyelt kérdés

Én 21 éves vagyok,és még nem igazán tudok főzni.

Ezért olyan kellemetlen érzésem van,mikor a barátoméknál vagyok,ők elég nagy étkűek,szeretik a hasukat.Rengeteget esznek.

Az anyja nagyon elkényesztette őket,minden nap húst esznek,húst,hússal...:S...nekem már ez néha sok kicsit.

Nem is nagyon szeretek csinálni itt náluk akármilyen kaját sem,mert félek,hogy nem lesz jó,és a barátom bátyja képes és megszólja amit csináltam,vagy húzgálja a száját.

Ha a barátom és én külön költözünk majhd,akkor minden megpróbálok majd elkészíteni,de így h még nem vagyunk külön nem akarok.

Az anyja néha tesz megjegyzést,vagyis inkább utal arra h még nem tudok főzni.

A múltkor is ezt mondta:"majd meglátom,hogy ha nem leszek 1 nap hányszor fog jóllakni"(mármint a barátom)

Hmmm...kellemetlen érzés volt ez nekem.


2010. aug. 30. 11:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
kérdd meg az anyósjelöltet, hogy tanitson meg :D
2010. aug. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én olyan 14 voltam amikor már úgy tanulgattam főzni, leginkább magamtól. Próbálkozz, sokat, és ha szereted csinálni tuti menni fog ;) Sok sikert!
2010. aug. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom elképzelni,hogy anyósjelölt,és én a konyhában ketten főzőcskézzünk.

Nem annyira szoros a vizsonyunk.:S

Nem tudok vele beszélgetni,nincs közös témánk.

2010. aug. 30. 11:20
 4/12 anonim ***** válasza:

utálom az ilyen nyomorék anyósokat.

az enyém se különb, utáljuk egymást, csak megszívta a nagy hisztijével mert a barátom inkább engem Választ mint őt:D

Ha a barátod annyira szeretne kiállna érted és leállítaná a bátyját is amikor huzogatja a pofáját meg az anyját is, hogy teszi a megjegyzéseket.

Amugy meg kérdezd meg anyád hogy tanítson meg. És nem hiszem el hogy 1 receptkönyvből nem lehet megfőzni vmit, amikor a mai könyvekben még azis levan irva, h h vegyél levegőt olyan részletesek.

2010. aug. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Neked is van anyád biztosan. Kérd meg őt, hogy ha főz, akkor segíthess neki és tanítson meg téged.
2010. aug. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Receptkönyvből szoktam főzőcskézni,meg netről.(inkább otthon)

És itt azlrt nem,mert beleszól az anyja,hogy mit hogy csináljak,úgy érzem irányítani próbál.

Ezért is akarok minnél hamarabb különmenni a barátommal.

Nem lakom náluk,csak több időt töltök itt mint otthon.

V.melyik nap uborkasalátát akartam csinálni a kajáhozmikor cukrozni akartam,kivette a kezemből a cukrot,hogy majd ő csinálja.:S

2010. aug. 30. 11:27
 7/12 anonim válasza:

1., Segíts az anyósnak, és tanulj.

2., Miért nem főz a barátod vagy a bátyja? (csak leszólni tudnak? érdekes...)

3., Miért nem kérsz édesanyádtól segítséget, vagy főzőleckét?

4., Javaslom vegyél egy szakácskönyvet, nagyon sokban van bevezető rész amiben leírják az alapokat.


5., Még a youtube-on is vannak főzős videók


Végül nincs is egyszerűbb egy sült hús - sült krumpli kajánál. (Húst pedig lehet pácolva is kapni a nagyobb boltokban)

2010. aug. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A barátom bármit megesz,amit készítek.És mindig is dícséri amit csinálok.

A bátyja egy 30 éves kövér disznó,mást nem tudok rá mondani,nincs senkije,olyan h mindent elé kell rakni,az anyja kiszolgálja,még az utolsó evőeszközt is az anyja adja a kezébe,Sztem az anyja nélkül még wc-re sem tud menni,vagy nem tom.Csak enni tud,...ááá..nem bírom.

2010. aug. 30. 11:34
 9/12 anonim válasza:
100%

Javaslom hogy minél többet nézz főzőműsort.

Feleségemet is én tanítom/tanítottam főzni sütni

ha a párod tud segiteni hát akkor igen is álljon oda melléd főzni. csak csendben jegyzem meg hogy szomorú hogy egyre kevesebb 20-éves lány tud főzni. és egyre több pasi főz...

23/F

2010. aug. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
koliba mész megtanit az élet... :D
2010. aug. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!