Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor tanultatok meg főzni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor tanultatok meg főzni? Mit tennétek? Kort nemet is írjatok!

Figyelt kérdés

Én 21 éves vagyok,és még nem igazán tudok főzni.

Ezért olyan kellemetlen érzésem van,mikor a barátoméknál vagyok,ők elég nagy étkűek,szeretik a hasukat.Rengeteget esznek.

Az anyja nagyon elkényesztette őket,minden nap húst esznek,húst,hússal...:S...nekem már ez néha sok kicsit.

Nem is nagyon szeretek csinálni itt náluk akármilyen kaját sem,mert félek,hogy nem lesz jó,és a barátom bátyja képes és megszólja amit csináltam,vagy húzgálja a száját.

Ha a barátom és én külön költözünk majhd,akkor minden megpróbálok majd elkészíteni,de így h még nem vagyunk külön nem akarok.

Az anyja néha tesz megjegyzést,vagyis inkább utal arra h még nem tudok főzni.

A múltkor is ezt mondta:"majd meglátom,hogy ha nem leszek 1 nap hányszor fog jóllakni"(mármint a barátom)

Hmmm...kellemetlen érzés volt ez nekem.


2010. aug. 30. 11:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hát ez az anyósos dolog nem is lenne rossz...Gondolj a lehetőségekre:

-megtanulsz főzni

-segíthetsz valakinek

-jóban leszel az anyósoddal

-a barátod is örülni fog ,hogy tudsz főzni és jóban vagy az anyjával


Szóval menj be a konyhába és mondd neki,hogy "Segíthetek?"

előbb utóbb megtanulod és közben szorgos-aranyos lánykának ismer meg a család.

Mellesleg és sose tanultam főzni mégis tudok 13 éves korom óta egész jól főzök.Kezdd a szakácskönyvvel!

2010. aug. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem egyszer mondtam már anyósomnak,hogy had segítsek neki.(legyen az bármi)...mindig azt mondja,majd ő megcsinálja:S
2010. aug. 30. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!