Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha feljönnek régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha feljönnek régi sèrelmek és rosszul érzem magam a jelenben miattuk?

Figyelt kérdés

Veletek volt olyan, hogy már règebb történt problèmák, sèrtèsek a kapcsolatban újra és újra feljöttek és újra èlitek az èrzèst?

Velem ez van kb egy hónapja és nem tudok szabadulni az èrzèstől. Pedig anno megbeszéltük többször, bocsánatot kèrt, stb úgy éreztem túllèptem aztán jól is voltam utána. De most mintha kicserèltek volna , reggel felkelek és az az első gondolatom hogy ő engem nagyon megsèrtett és nem az a világ legügyesebb férfija akinek kèpzeltem. Persze tudom hogy senki sem tökéletes és egy hosszú kapcsolatban megesik hogy hibázunk, megbántjuk a másikat.


Lehet szimplán egy gyengébb időszakom van és emiatt jön fel minden? Vagy mit kellene tegyek hogy elengedjem és ne gondoljak ezekre többet?

Nem történt megcsalás, azt nem tudnám megbocsátani. 6 éve vagyunk együtt.

Aki volt mèg így, tudna pár tanácsot adni?

25n


2021. aug. 24. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen, de nem a semmiből jött, hanem történt valami olyasmi, mint a korábbi sérelem csak kisebbe, de mégis előhozta. Nekem az segített, hogy elmondtam neki őszintén, hogy mit érzek, utána átbeszéltük az egészet és utána sokkal jobban éreztem tőle magam és végül sikerült is elengedni. Nem rögtön, még én is gondolkodtam rajta utána egy sort, de sikerült és nem is jött vissza. Most is ugye gondolok rá, de már nem kelt bennem negatív érzéseket.
2021. aug. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet csak érzékeny vagy, de az is lehet, hogy valaminek a határára jött elő. Pl olyan helyzetet idézett fel ami akkor volt.

Beszéljetek nagyon sokat őszintén.

2021. aug. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
#1. tuti!
2021. szept. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!