Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek maradjak így benne a kapcsolatban,ha így érzek?

Figyelt kérdés
4 éve együtt vagyunk,nemrég költöztünk össze,most ez mindegy,hogy miért most. Szóval nem vagyok a páromba szerelmes,szeretem,általában jó együtt lenni,szeretünk utazni, de valahogy mégsem érzem magam teljesen boldognak, együtt élünk de ez olyan baráti,lakótársas együtt élés.Ennyi év után másnál is ilyenné alakulhat egy kapcsolat? Szóval nincsenek olyan nagyon intenzív érzések,hogy hű de nagyon hiányzik ha nincs velem,szeretem, ha vissza gondolok erre a 4 évre sok jó dolog történt velünk,sok az emlék együtt. Azt mondja,hogy a szerelem idővel átalakul.Ez az első komoly kapcsolatom.

2021. aug. 25. 08:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet egy másik kapcsolat lesz a megoldás. Ott majd rájössz, hogy mi mennyit ér.
2021. aug. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell még megállapodnod ha fiatal vagy.

Csak ne gyerekkel akard feldobni.

2021. aug. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
10%
Szeretőt keresek 37/F
2021. aug. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm járt így csak 1 év elteltèvel, kb már csak lakótàrsak, szex havonta 1x
2021. aug. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a kerdes, hogy hagyan erzel, hanem az, hogy miert? Amig erre nem tudod a valaszt, addig megrekedsz egy szinten. Onismeret kene. Mint megannyi mas dologhoz is.
2021. aug. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kb. 60 év felett lenne legitim indok, hogy hát nincs lángoló szerelem, de szeretet van, meg jó kis kirándulások és hát jól elvagyunk, ezért vele maradok.

Középkorúan, pláne fiatalon (16-35) szerintem nagyon nem normális, hogy elmúlik a szerelem 4 év után, és mint barátok vannak együtt.

A szerelem átalakul - ezt a nagyszüleimtől hallottam, akik leéltek egymással 40-50 évet, és maguk, mint ember is megfáradtak.

Ez az első komoly kapcsolatod, vagyis saját magad nem tapasztaltad ezt meg, de másokat láthatsz esetleg, hogy vannak azért hevesebb érzelmek. Az más kérdés, hogy milyen minőségűek, de egy biztos, ahol a közömbösség nyer teret, az a kapcsolat tuti meghal, és nem leszel boldog benne. Nem föltétlen visszafordíthatatlan folyamat, de semmiképp nem ez a normális egy fiatalabb/középkorú párnak.

Nekem is volt egy 1 hónap híján 4 éves kapcsolatom (első kapcsolatom), még szakítás után is 2 évig dúltak az érzelmek, mert sajnos kénytelenek voltunk közel maradni egymáshoz.

2021. aug. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyenkor az van, hogy egyszerűen nem illetek össze, mint szerelmespár. Biztos vagyok benne, hogy mindketten tök jó emberek vagytok, ezért tudtok vita nélkül együttélni. Szerintem ha szétmennétek, mindketten hamar megtalálnátok az igazit.
2021. aug. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

4 év után? Mi 12 éve vagyunk házasok, a mai napig is ugyanúgy elvagyunk mint az első pár hónapban.

Szex is van rendszeresen, spontán is, beszélgetni is ugyanúgy tudunk, nevetni is.


Szóval nem, ez nem normális és ha így érzel, akkor talán nem vele kellene lenned.

2021. aug. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
Pontosan ez a baj a mai világba. Magyaráznak, hogy a monogámia nem természetes meg egyéb badarságok. A baj az, hogy a mai ember nem képes szeretni. A szerelem elmúlik, az nem maradhat fenn örökké. Bele is halna az ember abban a felfokozott, felborult hormonális állapotba. A szerelem átalakul szeretetté, aminek semmi köze a szerelemhez, két különböző dologról van szó. Szeretetben összetartozva le lehet élni akár egy egész életet is. Persze, hogy izgalmas más lehetőségeget is figyelembe venni. Az újdonság vonzó, de akkor éljen az ember ösztönéletet, abban is van boldogság, nem is kevés.
2021. aug. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az elmélet rendkívül változó. Lehet havonta váltani a partnereket, de lehet évente, tizenévente váltani vagy örökre benne maradni.


A szerelem, a másikkal való boldog élet nyilván alap. Ennek pedig része a szex és a rózsaszín köd. Van akinek ez megmarad, van akinek nem marad meg.


Ezt kell megismerni. Ha tudod milyen vagy, akkor sokkal egyszerűbb a helyzet.

2021. aug. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!