Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mikortól lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mikortól lehet lazának lenni a másik előtt ?

Figyelt kérdés

Pl bofoges fingas esetleg hànyás vagy kényelmes kinyúlt mackó smink nélküliség stb..


Nem a direkt odafingást értem...


2021. aug. 25. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatfüggő, erre nem lehet konkrétat válaszolni. Előfordulnak ezek a dolgok együttélés során, de például én ha szellentek/böfögök is mindig bocsánatot kérek reflexszerűen. A kapcsolatunk elején is elő-elő fordult, de megszokottá vagy kevésbé kellemetlenné akkor vált számomra amikor összeköltöztünk. A kapcsolatunk második évében történt ez, és kb fél évbe telt mire már nem éreztük kellemetlennek.
2021. aug. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Férfi vagyok és férfiként írok!

A lazasag nem a fingason, hanyason múlik, lehet olyan barátnőd van akinek ezek tetszenek de én a barátaim előtt sem hányok vagy éppen fingok, nem hogy a párom előtt. Ok, megesik hogy ki kívánkozik a fing, de diszkréten mint a bofogest. Egy állat vagyok egyébként de én nem tartom lazasagnak amit te gondolsz. Inkább kiábrándító.

2021. aug. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a böfögést, hányást, és a kényelmes mackó ruhát smink nélkül nem lehet egy kalap alá venni, legalábbis én nem tudom.

Én nő vagyok és erre a kérdésre a legegyszerűbb választ annak gondolnám, hogy érzed mikor. Valahogy érzed a másikon, hogy ő is lazább, sokkal lazábban viselkedik veled, természetesebben, nincs feszült csend, stb. De ha úgy érted, hogy nagyjából fél év, 1-év, vagy esetleg 2 év.

Az én párom sokkal hamarabb elengedte magát mint én, bár a mackó ruha mindkettőnknél volt szinte az első pillanattól, ő eleve nem is szereti a kiöltözős sminkelős lányokat. A többi pedig hányást kivéve páromnak fél év, nekem legalább 2 év szerintem. De én eleve két fiú mellett nőttem fel, szóval én alapból elnézőbb vagyok ilyen téren párom felé. És nyilván itt én sem a direktbe odateszem dolgokat értem... Hanem ha véletlenül kicsusszan egy kis büfi.

A hányást nem tudom miért vetted ide, hisz az vagy akkor van ha kegyetlenül berúgsz, vagy ha beteg vagy. Ha beteg vagy, nem tudsz vele mit csinálni, hisz nem tudod eldönteni, hogy na most akkor a kapcsolat 1. éve után kapj el valami jó kis hányós betegséget. A kegyetlenül berúgás pedig emberfüggő. Én párom mellett soha nem rúgtam be annyira, hogy hánynom kelljen, de ő se.

2021. aug. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 harebell ***** válasza:
91%
Nekem az a jó, ha bizonyos dolgok (pl mackóban, smink nélkül stb kényelmesen) már a kapcsolat elején beleférnek, mások (pl kulturáltan hangos böfögés, direktbe recsegős fingás) meg x év után se. Abból, ha diszkréten (és véletlenül) van egy kis böfi vagy puki, már a kapcsolat elején se csináltam problémát, de továbbra se engedem el ennél jobban magam. A hányás egészen más kategória.
2021. aug. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem nem árt, ha már az első randin önmagunkat adjuk. Elvégre egymást akarjuk megismerni, nem egymás idealizált képét.

A kinyúlt, elhasznált ruháknak a szemetesben van a helye, semmikor sem kellene ilyet hordani.

A smink nélküliséget érdemes hamar, még az ismerkedős fázisban megejteni. Ha gyerekünk születik, a gyerek a vakolat nélküli arcomból fog vonàsokat örökölni. Jobb, ha az elején tisztázzuk, valóban tetszem-e a pasinak.

Böfögni, fingani egyáltalán nem kène mások előtt, dehát emberek vagyunk. Kicsúszik, amikor kicsúszik.

2021. aug. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk hamar eljött ez. Gyakorlatilag az együttélés velejárója. Ha valaki mellett nem érezhetném magam kényelmesen az otthonomban és vissza kellene tartanom miatta dolgokat, úgy kivágnám, mint a szart. 🤷‍♀️
2021. aug. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én világ életemben laza mackóban és ronda pólóban mutatkoztam a párkapcsolataikban, párom, most már a férjem előtt is.

De itt hozzá tenném, hogy kiszámíthatatlanul de azért rendszeresen előfordul, elvonulok kócosan, nyomin a fürdőbe és valami szexi göncben penderülök ki onnan.


A hányáshoz is volt szerencséje mindenkinek, mert migrénes vagyok, így látott az összes partnerem legalább egyszer iszonyat szar állapotban.


A fing nálam sokáig csak véletlen volt és szégyen kísérte, de amikor már 4 éve együtt voltunk, 1 éve együtt laktunk, akkor már nem szégyelltem magam annyira, mint az elején. Ha kicsúszott hát kicsúszott. Nálunk ez gond.


A büfögést inkább nem részletezem. Egy paraszt vagyok.

2021. aug. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mellettem akkor lesz ilyen egy ffi mielott szakít.


Komoly kapcsolatokban valahogy egyik exem se csinált ilyeneket elottem. Mindig is volt tartásuk. Velük több évet is jártunk. Egyutt is éltunk.


Rajtuk kívil 2 párhonapos kapcsolatom is volt. Mindkét srác pont azelott kezdett elottem "lazitani" mielőtt leléptek/megcsaltak.


A mostani barátom is kezdi.

Féléves kapcsolat.

Őt màr kerdeztem is hogy el akar e hagyni esetleg..merthogy elottem b.fog fingik mintha ott se lennék(miközben amugy értelmiségi és művelt sikeres ffi..)ő azt mondta hogy ez hozzátartozik a kaocsolatokhoz hogy otthonosan érezze velem magát, ne értsem félre.

Hát kiváncsi vagyok.

2021. aug. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!