Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Okozhat problémát, ha a nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okozhat problémát, ha a nagy korkülönbség miatt (27 év), a pasi úgymond szégyelli ezt az egészet?

Figyelt kérdés

tehát a pasi 27 évvel öregebb, együtt él a 30 éves nőjével, de olyan, mintha szégyellné a kapcsolatát.


nem szeret róla beszélni, titkolja sok ember előtt, zavarban van, ha szóba kerül... csaj egykor a főiskolai tanítványa volt.


2021. aug. 25. 13:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Csak annyi problémát okozhat, hogy a nő helyében én nem lennék együtt valakivel, Ki szégyenli, hogy együtt van velem.
2021. aug. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
Nem hinném,hogy a pasi szégyenli,inkább nem szeret társaságba járni,vagy a fiatalabb korosztállyal szemben érzi magát hátrányban.
2021. aug. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%

Lehet, benne motoszkál a mai kor megítélése, hogy ennyi kor különbsége óriási. Ettől még nagyon lehet hűséges és szerelmes is a nőben.

Ha 30 éves a nő, akkor nem nehéz kiszámolni, hogy a férfi 57 éves. Ha a nő a Kedves Kérdező és nem a férfi, akkor egy kis önbizalmat kellene belé önteni és talán ez megoldja a problémát.

Nem a negatív kritikákat kell nézni, olvasni itt, hanem azt, hogy ezt a problémát hogyan lehet megoldani.

2021. aug. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
59%
Én is szégyelném, ha a nőmet a lányomnak néznék.
2021. aug. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
56%
Köztünk a párommal ugyan csak 14 év van, de mivel sokkal fiatalabbnak tűnök a koromnál, általában megbámulnak minket az utcán. De őszintén, kit érdekel? Nagy ívben lesz@rjuk,sőt,jót nevetünk rajta.
2021. aug. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#2 teljesen félreérted, semmi utalás nem volt arra, hogy egy zárkózott ember lenne, aki nem szeret emberek közé járni, egyértelműen leírtam, hogy a kapcsolatát szégyelli a nagy korkülönbség miatt.


nem én vagyok se a férfi, se a nő, de ismerem őket.


#4 igen, említette, hogy előfordult, h. az apjának nézték és beszóltak nekik...

2021. aug. 25. 14:14
 7/17 A kérdező kommentje:
#5 tudsz számolni? közel 30 év, az nem 14 év korkülönbség.
2021. aug. 25. 14:15
 8/17 anonim ***** válasza:
59%

Jó, akkor sajnáld tovább magadat :D Igen, csak 14 év, de mint írtam, kb 22-23-nak tűnik. Ha bajod van a fasziddal, beszéld meg vele, mondjuk kérdezz rá, hogy hé Lajos, te szégyellsz engem? És akkor nem nekünk kell találgatni, hogy mi baja lehet vajon.


Ha ennyit kattogsz rajta, akkor keress fiatalabbat aztán csókolom.

2021. aug. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
Én amúgy még nem láttam olyan férfit, aki szégyellte volna, hogy fiatalabb nője van. Ott valami mással lesz a gond.
2021. aug. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

Ezt inkább neked kéne szégyellni :D

30 évesen egy lassan nyugdíjas bácsival.

2021. aug. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!