Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom most mutat be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom most mutat be a szüleinek, de az anyukája nem kedvel, mit tudok tenni? Többi lent✓

Figyelt kérdés

Sziasztok, szóval..

A barátomat nagyjából november óta ismerem, januárban jelentettük ki hogy legyünk együtt.. Azóta történt sok minden és sokszor meséli hogy anyukája nem nagyon kedvel ilyen olyan pletykák miatt.

Holnap megyek hozzájuk de nagyon félek.. A korkülönbség is nagy köztünk, én 17 vagyok ő holnap lesz 26

Nagyon aggódom hogy anyukája nem fog megkedvelni, nem tudom mit tudnék tenni

Gondoltam viszek viragot meg csokit es próbálok majd mosolyogni es kedves lenni de nagyon félek

Előre is köszönöm



2018. ápr. 3. 21:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
44%
Amikor arra gondolok, hogy vajon mit csinálhatnak a korosztályomban lévő férfiak...
2018. ápr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%

Félj is 😃


Sajnálom, de én tapasztalatom az fél év meghurcolás. Utána is csak nagynehezen törődött bele párom anyuja, hogy együtt vagyunk. Durva volt, addig nem találkoztunk többet, azóta is csak ünnepekkor. Mindenféle összeesküvéselméletei voltak, hogy milyen szaralak vagyok én. Nem is értem, hogy egy ilyen beteg embernek hogyan lehet értelmes gyermeke. De lett, szóval lehetséges 😃

2018. ápr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Hat ez biztató...
2018. ápr. 3. 21:30
 4/19 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, szerintem maradj inkább nyugton...
2018. ápr. 3. 21:31
 5/19 anonim ***** válasza:
26%
Te maradhatnál már nyugton.
2018. ápr. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%

Nagy levegő és mosolyogj. Ha a párodnak fontos vagy, akkor kiáll érted.

Nálunk az anyukája tűzzel-vassal irtana, ha tehetné. Amikor párom meglátta, hogy milyen üzeneteket ír nekem, három hétig nem szólt az anyjához. Akkor is én békítettem, hogy mégiscsak az édesanyja, stb.

Ha korlátolt a mama, nem tudsz vele mit kezdeni, ahogy én sem az ittenivel. :/

2018. ápr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
67%
Csak legyél kedves, udvarias és akkor nem lesz mibe belekötnie
2018. ápr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm, és szerintetek mibe menjek? Hajam? Stb, mit vigyek? Apukáját ma láttam először ő kedvesnek tűnt
2018. ápr. 3. 21:37
 9/19 anonim ***** válasza:
86%

Normális ruhában, amiben jól érzed magad. Nem kell kisestélyi, de legyél visszafogott. Mit vigyél? Esetleg egy kis sütit, egy üveg bort.

Milyen pletykák miatt nem kedvel az anyja?

2018. ápr. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
28%
Makd idovel, szepen, lassan alattomos, olyan igazi “anyai precizitassal” szetfoglya zilalni a dolgot koztetek a baratoddal. Majd figyeld meg, hogy kijon majd a szavam.
2018. ápr. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!