Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 40 évesen 19 éves barátnő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 évesen 19 éves barátnő?

Figyelt kérdés
Működhet egy kapcsolat hosszútávon két nagyon eltérő korú ember között? Tudom sokan mondják hogy "de hát az apja is lehetne" de ha élete szerelme az az ember akkor az nem érdekli hogy mások vajon mit gondolnak, de mégis szerintetek megmaradhat ez így? Vagy azt kell mondania az embernek, hogy tovább, leszek én még szerelmes és elengedni az egészet?

2019. jún. 30. 08:19
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
74%
Necces,kb az apja lehetnel,10év mulva mar 50leszel,már most is is gond a 21év,hát 10év múlva...
2019. jún. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
22%
Ha valóban nem érdekelne mások mit mondanak,ha valóban nem lenne benned kétség fel sem tennél ilyen.kérdést.Meg nem tök mindegy,hogy vad idegenek mit gindolnak rólatok,és mit nem.Te életed.
2019. jún. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem esélytelen.

Gondolj bele. Amikor te 70 évesen alig bírsz majd járni, folyton orvoshoz jársz, ő még csak 49 éves lesz!

Ez a korkülönbség (szerintem) egyszerűen túl nagy.

Amúgy erről nem írtál, de a lány mit gondol?

19/L

2019. jún. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
66%
40 évesen tényleg itt tartasz? :D
2019. jún. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
44%
Milyen 70,milyen 50 lesz?Lehet csak 2 évig szeretik majd egymást.Lehet kérdező meghal szívinfarktusban 47 évesen.Minek kell ilyen végletekben gondolkodni,hogy mi lesz 30 év mùlva,10 év mùlva.A csajnak (elvileg) ideje,mint a tenger,Te meg fogd fel ajândékként.Aztán lesz,ami lesz.
2019. jún. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
44%
40 éves vagy, fiatal, erős. Azzal jössz össze, akivel akarsz, mások véleményét meg le kell tojni magasról. Hogy mi lesz belőle hosszú távon, azt meg majd meglátjátok. Szerintem simán működhet. 😊
2019. jún. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
51%

5# hosszútavon kérdezte... A hosszútáv nem 2 év. Egyébként szerintem nem működik, talán 50ig ha valami hatalmas szerelem van. Aztán a csajra rátör, hogy kéne még egy család is, de az már nem a saját nagyapjával. Te meg ott állsz üresen, hogy senki és semmi nem maradt az életedben.


De nem érdekel majd amiket írunk, mert mindenki ezt gondolja, hogy vele majd másképp lesz, szóval mindegy mit írok ide...

2019. jún. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
62%
Nem működik szerintem, más életszakaszban vannak.
2019. jún. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
69%
hát én ismertem ilyen párt, a nő jóval, 20 évvel fiatalabb volt, a férfi már nagypapa korú, az asszonyka 40-es bombázó milf. dugta fű-fa.
2019. jún. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
70%
én ezt inkább olyan dugópajtinak tudnám elképzelni. biztos szexi a 19 éves csaj, de hosszútávra, vagy "örökre" nem terveznék vele. szúrnám amíg adja az élet.
2019. jún. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!