Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok már így bízni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok már így bízni benne,mit tegyek? 25/N

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt.A kezdetektől fogva együtt lakunk.Majdnem 2 éve már hogy eljegyzett.Tavaly történt egy baki.Véletlenül jöttem rá hogy a barátomnak van e-mail címe.Nem akartam hinni a szememnek.A bejövő olvasatlan levelek között találtam szexpartnerkereső oldalakat.Mikor kérdőre vontam hogy mi ez állította hogy nem tudja nem ő csinálta.Megpróbáltam belépni az egyik oldalra azza a jelszóval amit a facebookjához is használ.Beengedett.A nevén kívűl szerepeltek ott olyan adatok is(magasság,kg) amit ugye egy random emberke aki esetleg így akarná megviccelni nem tudhat.Ha ez nem lenne elég egy fotó is volt róla egy sötét homályos arckép ahol az arca nagy részét eltakarja.Mondtam neki hogy hallod ne nézz hülyének akkor mégis ki csinálta ezt a képet? A kép is pont olyan minőségű volt amilyet a tabletjével lehet csinálni.Azóta sem vallja be hiába nyüstölöm vele.Mivel hamarabb elindulni,később hazaérni munkaközben lógni nem tud ezért abban biztos vagyok hogy nem csalt meg.Ezért mondtam neki hogy figyelj nem foglak kidobni de magyarázatot kérek hogy ez miért kellett,mi a baj,mivel nem vagy elégedett.Azóta is tagadja.Mióta ez történt nem tudok bízni benne.Abban biztos vagyok hogy szeret mert olyan cink,gázos,undorító szitukban látott már hogy na nem részletezem.Történt velem egy baleset gyakorlatilag hónapokig eltartott amíg nem tudtam dolgozni,mindenben segített,gondoskodott rólam.Arról beszél hogy házat vegyünk meg hogy ő már szeretne apuka lenni.Ezért fáj ennyire hogy ha tényleg szeret és velem tervezi az életét továbbra is akkor miért kellett ez és miért nem hajlandó bevallani? Ha elém állt volna hogy figyelj igen én voltam azért csináltam mert…de már szégyellem és nagyon megbántam soha többet nem lesz ilyen már rég le lenne zárva el lenne felejtve.De így hogy nem tudom az okot egyszerűen nem tudok megnyugodni,elfelejteni ezt és ugyan úgy bízni benne mint előtte.

2021. aug. 25. 14:22
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
93%

Kis naív. Ha nem őszinte és láthatóan nem, akkor ennek lőttek. Hiszen bármi mást is letagadhat ilyen módon. Másik telefonnal is tarthat kapcsolatokat, amiről nem tudsz. Munka helyett szabira megy, te azt gondolnád dolgozik közben éppen másik nővel...

Hidd el megoldható a tudtodon kívül. Most óvatosabb lesz, esetleg egy ideig leáll vele, hogy ne legyen gyanús.

2021. aug. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
88%
Tehát regisztrált egy ilyen oldalra, ki tudja hány hete, jelölgetik nők ő meg nézi őket. Amikor rákérdezel, letagadja és azóta is hazudik róla neked. Gyáva és szánalmas. Arról nem beszélve, hogy hetek óta hülyére vesz és mondjuk ki, hogy megaláz a viselkedésével! Te meg úgy szidod le mint az anyja, hogy "ejnye benye, többet meg ne lássam". És szerinted ez normális kapcsolat????
2021. aug. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Apámmal egy helyen dolgoznak együtt.Így nem igazán tud máshová menni munka helyett.
2021. aug. 25. 15:09
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Sokan csak szórakozásból mennek fel ilyen oldalakra, bár arcképet ilyenkor nem szoktak feltölteni.

Igazán több probléma van itt: 1. hazudik, 2. hülyének néz, 3. már nem tudsz bízni benne. Igazad van, ha ezek helyett azt mondta volna, hogy: "Zoli mesélt ezekről a szexkereső oldalakról és kíváncsi voltam rá miféle nők fordulnak meg rajta", akkor hamar lezártátok volna a témát.

2021. aug. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
74%
Azért mert egy gerinctele, gyáva fasz.
2021. aug. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
12-es.Nem normális dolog szerintem se ezért tettem fel a kérdést.Nem értem miért vagyok most leszidva.
2021. aug. 25. 15:11
 17/27 anonim ***** válasza:
88%

Mert hülye vagy?


Én is megtaláltam így a férjem. Kapott 12 órát, hogy átgondolja, mely tárgyak kellenek neki, és másnap már nem laktam ott. Most mást csal.

2021. aug. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Légyszíves amíg nem ismersz ne vond kétségbe az értelmi képességeimet köszönöm.
2021. aug. 25. 15:17
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Na, velem tudsz határozott lenni, vele miért nem?
2021. aug. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
85%
Ő is hülyének néz.
2021. aug. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!